Дискусия:"Да се разхладим"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хубава идея за авантата....дали е приложима и другаде то няма лошо у честата смяна :pxDxD
     
    desi232 харесва това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    -.--.--.--.--.-
     
    Торнадо73 харесва това.
  3. zlatnozaiche

    zlatnozaiche Стажант

    28-мо ниво съм. Гледам крави, а не мога да произвеждам или купувам краве мляко! От кое ниво ще мога? Зациклих си играта заради това. Произвеждам чаши с вода напразно. Не мога да мина кравето мляко>:(
     
  4. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Кравето мляко е достъпно от 39 ниво
     
  5. AM-AM

    AM-AM Прохождащ

    Майко мила. Далечна работа. Благодаря за бързия отговор:)
     
  6. zlatnozaiche

    zlatnozaiche Стажант

  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хапни му някой киш да се качиш по бързо нагоре,ментор нямаш ли да ти помогне.?:)
     
  8. zlatnozaiche

    zlatnozaiche Стажант

    И до занаятите нямам достъп. Ментора ми праща кокошарници.
     
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Бре мноо стиснат ментор та е ловнал :)
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Поискай си нещо за хапване, ще пораснеш по-бързо, пък и ментора ще има ползаxD.
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Това ли ти е ника в играта?
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:абе ти ко са правиш на улаво и просиш:mad:кога събра звезди за бахама да отвориш бананите и маракуята :eek:само от сеитба нива дигаш8)пу аман от просяци
    за бананите ко да ти пратим мп ли:mad:аман бе8)
    пп драги фермери и аз не отказвам кишове, няма да ги ям ще ги продам xD:p
     
    Последна редакция: 21.3.16
    tani1980 харесва това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Чакай да ги видиш тогава през крив макарон. Да забогатееш на чужд гръб никой няма да ти прати.
    Тамън сега ще пиша на едни комшии да ми пратят чатни вместо сламки.
     
    lyd_s_motika харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    що бе, аз не прося, казвам ко ще правяxDпа си и нямам ментор да ми е кривxDа сега да ва видяxD:p
     
  15. zlatnozaiche

    zlatnozaiche Стажант

    Леле каква злоба! sm0uk3r71 ако прочетеш по-внимателно, ще видиш, че никъде нищо не съм "просила". Просто има готини играчи, които ми помагат да стигна определеното ниво, благодарение на което ще си използвам произведените чаши вода в играта. Много благодаря на всички, които ми помогнаха! Страхотни сте! Ще се радвам ако мога да Ви върна жеста и аз да помогна с нещо. И ментора не ми е крив. Благодарна съм му за всичко, което ми е изпратил. sm0uk3r71 ако и ти се нуждаеш от помощ свиркай. Само споко човече!
     
    dimitrinkani1 и pigi102 харесват това.
  16. baiete

    baiete Болярин

    Тез загадъчни обори и дървета голяма смешка :mad:
     
  17. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    xD...И ПРИ мен е пълна скръб от към дървесините.....само ги изчаках от любопитство и дотам ,веднага в килерчето на тъмно:Dа оборите не им е дошъл реда още,ама и не очквам кой знае какво-.-
     
  18. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    При мен най-ценното тамаринXXL щото го нямам
     
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз мога да се похваля с мангустинче. :)
     
    Торнадо73 и tani1980 харесват това.
  20. ico86

    ico86 Младши експерт

    чудя се като някой писа че тези загадъчни обори са ДО ЛЕБЕД включително къде ми е лебеда , като ми се паднаха само петли и други подобни?