Дискусия:"Да се разхладим"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като видях списъка се стреснах, но добре, че муши действа бързо, и по-гадни куести е имало, мисля, че ще се справим.
    За краставиците и другите растения, ако нямате, купете 2-3 дни от магазина и готовоxD, за да се избегнат бартерните сделки краставици за сливи или други подобниxDxDxD
     
    baiete, mite63, данка77 и още 1 човек харесват това.
  2. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Много, много колко да са много!? 6-7 засявания и са готови. Аз ще ги направя малко повече засяванията, защото не ми се рушва фермата. Тия 150 изкачащи на ден по ме притесняват - дано БП да не създава излишни "грижи" ;)
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD
    А който не се логне в 15:00 часа без растения ли ще остане?
     
    данка77 харесва това.
  4. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    xDами знайш ли пък ...за тези дето са закъснели с явката на време ,може и двойно да получат (бонус за неспазване на часа):p:D
     
    данка77 и mushnuk харесват това.
  5. kio700

    kio700 Стажант

    Привет на всички ще предложа една съкратена версия на куеста .При изпълнение на задачките и при двете Жаби до 60-та точка което ви гарантира редичка и атрибутите към нея ще ви трябват :804 сламки 10050 пъпешчета(медена роса) и 1005 краставици (някъде четох ,че си подаряват краставицата -,ако се споразумеете ще ви трябват 1004 :)) за другите продукти ,плодове и т.н -милсля ,че си го притежавате ! Успех на всички
     
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Но тогава няма да се спечелят оборите и др интересни неща.
     
  7. данка77

    данка77 Стажант

    15:00 Всички на старта ! Който не е на пистата , ще изпусне голям купон ! Да не си помисляте за кръшкане от мелето , Който гледа отстрани и прави клипчета за ютюб , ще остане само с нечия подарена краставица !
     
    liusi.p и Annabelx харесват това.
  8. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Не забравяйте първо да проверите дали са ви начислени семената за пъпеша преди да оберете, аз поне си имам едно наум. :)
     
  9. liusi.p

    liusi.p Прохождащ

    Леле как ще се справим с този дълъг списък? Тия жаби са ненаситни.:oops:
     
  10. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Аз мисля да зареждам фермата с обори и да продавам тор на пазара. От тор изкарвам доста добри пари отколкото от наградите.
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    o_O КОгато се логнеш след 15:00 часа, по-рано не чакай...:p Ако си вече логнат, точно в 15:00 часа рефрешни - ще си получиш семената. Всичко това естествено ако няма бъгове, нали?!:music:
     
  12. baiete

    baiete Болярин

    И аз ша са меткам да гледам пъпеши , дано да не е стегнат крана за тез сламки . Имам 3 полета карамфили и 1 джинджифил . След 15 сато ша видим ко ше става 8)
     
  13. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    143 сламки от 3 полета с карамфили 2 с дървета,малко ми се виждат, но ще успея да ги събера.
     
  14. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Хайде, всички в локвите за жаби:D
     
  15. lati24

    lati24 Младши експерт

    110 сламки
     
  16. lati24

    lati24 Младши експерт

    успех на всички
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз обрах 126 сламки от 5-е полета - дървета и ечемик и малко специални обори.
     
  18. baiete

    baiete Болярин

    И при мен доволно сламки общо 154 /19 от подаръци останалото от полета/ , а имам и някое друго вълшебно дърво ма не са станали
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Къде виждате кога и дали ви е пратено нещо?
     
  20. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    В лентата при съседите. Кликни на подаръка и ще видиш кой какво ти е изпратил.
    [​IMG]