Дискусия:"Да помогнем на любовта"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    няма защото всеки гледа да изпълни събитието
     
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аха, аз тогава ще пусна да ги продавам. Ще копам само за да изпълня частта с котето. Букети и торни не ми трябват. А щом няма да имам конкуренция ще ги пусна на двойно тройно по-високи цени да спечеля нещо.
     
  3. nelsan32

    nelsan32 Стажант

    здравейте,от къде мога да предам любовните писма че при мен нещо не се получава
     
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Любовните писма подаряваш на котетата, които изкачат по полетата.
     
  5. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Ама няма никаква гаранция, че точно такива подаръци ще ти дава.
    Аз лично с котките приключих, сега ще правя торти и букети и ще давам на козата и пандата, пък ако остане време накрая може пак на котките да се върна и каквото дойде
     
    kaka_Galq харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тя може би цената ще се вдигне, но в момента на тази ниска цена никой не иска да продава.
    А и купуването им (поне за мен) е безсмислено - за какво са ми, ако нямам любовни писма, че да си направя следващия продукт.
    Смисъл да се купува има за тези, които ще извадят лалогулдени за направата на любовни писма или за закупуването на любовни стихотворения, така мисля.

    П.П. Пандичките ми дадоха купонче 12 ч. и голямата цъкалка. Ако някое животинче даваше и редичката, щях да съм приключила програма-минимумxD. И отново валентински саксии на корем :mad:. Добавиха и купонче 48 ч. и златни банани (които поне засега са ми много излишни). Поне откъм вложена помощна техника вече съм на плюс:p.
     
    Последна редакция: 12.2.16
    desi232 харесва това.
  7. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    защо при мен не се показват животинките
    ID 46421167
     
  8. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    5. От тук можете да изключите или включите изскачащите животни.
     
  9. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    Благодаря
     
    Каспаретка харесва това.
  10. pras4oeood

    pras4oeood Стажант

    Ами да се похваля и аз.Взех двата обора ,подарък от козичката и.....ура...оранжев кокошарник и гълъбарник!Ама,че простотия!На 98 ниво съм.Нали щеше да има някаква граница за ниво за тези кокошарници!
     
    MARV3000, [[Fermerkaa]] и лудакрава1 харесват това.
  11. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    зимаи и несе оплакваи нали е авантаxDxDxD
     
    pras4oeood харесва това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Редичка и предмети за нея взети. Малко още ще се позабавлявам със животинчетата, но тъй като баааааааавно пристигат да вземат подаръче и после баааааааааавно дават подаръче - не ще да е дълго.
     
    pras4oeood и MARV3000 харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тези купони за техника са забравили да ги пуснат:mad:, ТО, МП и разни торове, тук там някое стръкче, очаквах повече.
     
    pras4oeood, MARV3000 и metalABV.bg харесват това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз ще разчитам на котето да ми дава букети и сладки за другите две. Засега съм дал 2 на козата и 5 на пандата. Ако до неделя не се появят на пазара пускам своя междинен продукт - за куеста не ме е грижа.
     
  15. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Дава дава,засега спечелих 10 букета и 6 сладки,иначе останалите награди са смешниxD>:(
     
    Последна редакция: 12.2.16
  16. IRINA2008

    IRINA2008 Стажант

    Как да дам на козата тия 15 подаръци с цветя?! Имам ги, как да й ги дам?! ID: 33268170
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Предай ги на козите, които се появяват във фермата.
     
  18. IRINA2008

    IRINA2008 Стажант

    Защо там да ги давам?! Не бих получила първия подърък, 15те обора.
     
  19. maurika

    maurika Активен автор

    Когато подаряваш на животните които се появяват се запълват полетата пред читалището ,там само можеш да видиш напредъка си колко си им подарил и колко още има до запълването
     
  20. IRINA2008

    IRINA2008 Стажант

    И какво ще получа, малка награда на случаен принцип? Или е запълва полето като дава първата награда?