Дискусия:"Да помогнем на любовта"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъй тъй изгубено в преводаxD
     
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Пфффф, знаех си че е прекалено хубаво за да е истина толкова малко растения да се искат...... :p
     
    mushnuk харесва това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аз пък мислех - ще се извиниш, редно е, щом някого напразно обвиниш!

    Ала тя си има ухажор - Ръмбо да се пръкне си е зор! :p
     
    данка77, Annabelx и mushnuk харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    кое не разбра от едното по принцип не изключва другото, а ние си ги знаем тез неща;)
     
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    По принцип те разбрах, но ти дали разбра - в случая, че няма тя вина?
    Не се заяждам и не искам да споря! Туй щях да сторя, ако аз греша :)
     
    BUTTERFLAYS и -metallica34- харесват това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Дано цените да не са високи на пазара. От една страна да не се опитвам да произведа тези 20 000 бройки защото така или иначе няма да успея, а и да понатрупам пари. Кой знае колко ще струват мишките, но след като ще са общодостъпни се надявам да им падне значително цената.
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    разбрах бе, ама напоследък е много разсеяна, затова казах сефте, а и да се проверява инфото не виждам нищо лошо все пак всеки прави грешки, а и инфото касае всички нас :) а и не смятам,че съм обидила някого, че да се извинявам:)
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 11.2.16
    TigarcetoSpas, Eli1200, ENERIDA и 7 други харесват това.
  9. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Благодаря! :)
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    СТРАХОТНА СИ
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
    Доволна съм от началото (3 полета карамфили и 2 полета дървета).​
     
  12. IRINA2008

    IRINA2008 Стажант

    Не мога да разбера какви са тия подаръци от животинките. Като се цъкне на тях, праща те в мелницата.
     
  13. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Първо направи вкусни подаръци в мелницата, после на животинките ги подари и от тях малък дар получи.
     
  14. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Защо получих само 9 семенца за дамско сърце?
     
  15. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , искам да попитам следното : Да речем че съм изпълнил разстението на куеста обаче ми трябват само подаръците който изкачат от полетата кое ще е по добре да направя за да събера повече подаръци - да засадя 5 пъти хмел (2 часа) или 1 път боровинка (10часа) ???
     
  16. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    по добре 1 път боровинки,защото излизат повече изкачащи от дългорастящите;)
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    От боровинките ще получиш повече изскачащи, колкото по-бавно растящо растение засееш, толкова повече изскачащи предмети ще събереш.
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    98 панделки
    80 формички сърце
    98 стихотворения
    Не зная - това много ли е малко ли е за 1 обиране на полетата - имах аспержи и кокичета, както и хибискуси.
     
  19. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Моля,помогнете!Изчезнаха ми растенията ,които бях засадила. Трябваше да ги бера след 15 мин.,рефрешнах и те изчезнаха и се върнаха обратно в общата листа с растенията.ID44757863
     
  20. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    За изскачащите си мисля, че са програмирани да се появяват след обиране на определен брой точки, затова винаги когато много ми трябват активирам великденски мармалад, мармалад от рози , кекс от моркови или пай, зависи дали изскачащите излизат глобално или само от засети растения. С 13 купи съм на дървото и все едно не са там. Сега след последното събитие ми се струва , че въобще нямаше да успея да събера картоните , ако не бях увеличавала точките. От ябълки и кокошки просто няма как да стане.