Дискусия:"Да помогнем на любовта"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не е сърдита само на теб,аз получих и производство на яйца като допълнение към другите "супер готини оборчета"
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    От всеки загадъчен обор можеш да получиш и обикновен обор,както при теб е станало конюшня и козарник.
    А от обора лебед можеш да получиш:
    Обори и производства с техните подобрения(БЕЗ ЖЪЛТИ ъпгрейди)
    Къщичка за лебед-ново,
    Гълъбарник-за последно
    Кокошарник за петли,Вълча пещера,Къщичка на синьото рибарче,Броненосци,Птицечовка
    Костенурки,Щъркелово гнездо,Обор за таралежи,Езеро за жаби,Гнездо за киви
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Без жълти ъпгрейти за оборите, но при производствата жълтите ъпгрейти не са премахнати.
    8)
     
  4. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    О, това съм го била пропуснала! Благодаря, БП, чу молитвите ми! Плевнята ми хвана кокошинки от стоте ми гълъба
     
    MARV3000 харесва това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    ми то от доста време го казват че за последно
     
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Сигур, още не са измислили кой ще го замести
     
  7. desi232

    desi232 Посланик

    поне бобрите спряха,сега е ред на таралежите хахах
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е, те и таралежите, щърковете и жабите в последното издание на загадъчен обор са за последно (виж), но в по-старите издания ще ги има.
     
  9. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ами, тогава наред са вълците:D Само като си спомня колко много се радвах на първия пръкнал се у дома, сега вече имам 18. Та най-логично ми е да са те. Сигурно един ден така ще говоря и за лебеди и видри, ама сега си нямам ни едно.
     
    MARV3000 и desi232 харесват това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Петлите, след тях и вълците.
    При мен къртичките са най-многобройни, след тях еноти, котки и т.н. Но напоследък с тия куестове с изскачащи от обори им поизтупвам прахта.
     
    MARV3000 харесва това.
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    То и аз ги нямам ама и хич не ми е и зор за тях, от както прецакаха ПиТ със забраната на новите дървета и обори да се менкат без да са минали 4 месеца, спрях да са напъвам. А както се падат от временните евенти загадъчни обори и дървета, след някой месец ще се заринем и с лебеди и видри, за сметка на някои по-нови.
    При мен мишките водят класацията след като подарих по над 30 елена и лоса. И аз така, даже на някои им бях забравил анимацията
     
    MARV3000 харесва това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз да се похваля - падна ми се така дългочаканото киви и птицечовка. Другите са петли, оранжеви магарета и овце.
    Дръвчетата все XLL и XL. Даже ми се падна така чакания Грейпфрут. Ура за мен.
     
  13. dandreeva

    dandreeva Стажант

    на мен черна върба и лебеди
     
  14. daniandd1

    daniandd1 Стажант

    два лебеда и хвойна
     
  15. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    И да де. Аз нали точно това питам, защо от обор "лебед" ми се падат неща, които са от загадъчен обор?

    А все ми се иска да повдигна въпроса за петлетата. Не ви ли се струва, че са твърде много продуктите за храната им? Както и на кивито?
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Всичко е за кофата с боклука,само един грейпфрут където е хубаво нещо с което се сдобих :):):)
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    *mMm* - награтата в куеста беше загадъчен обор "Лебед" (виж), а не обор "Къщичка за лебеди".