Дискусия:"Да помогнем на любовта"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    ако някой има излишни стихотворения моля да помогне благодаря предварително:)
     
  2. Spider_S.S.S.

    Spider_S.S.S. Прохождащ

    Не ми достигат 40 л.стихотворения.Ако някой има възможност да изпати, ще бъда благодарен.
     
    Последна редакция: 17.2.16
  3. 4orela

    4orela Младши експерт

    някой ако има излишни писъмца да помогне:)
     
  4. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    благодаря на всички, които ми помогнаха, само още 4 стихотворения ми трябват за 1 подарък
     
  5. -.tarara.-

    -.tarara.- Прохождащ

    Мога да получа още 6 стихотворения,моля изпратете ми!
    Трябват ми само две стихотворения!!!
     
    Последна редакция: 17.2.16
  6. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Благодарности на всички, които ми изпратиха подаръци , приключих .
     
  7. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    Благодаря на всички, които ми помогнаха и успях да приключа!
     
  8. ivanteya

    ivanteya Прохождащ

    Имам нужда от писъмца . Моля помогнете!
     
  9. -.tarara.-

    -.tarara.- Прохождащ

    Само едно стихотворение! МОЛЯ!

    Благодаря на всички,които ми изпратиха стихотворения! Страхотни сте! За съжаление не ми достигна само 1 и не успях да взема цъкалката от козата,но на ПИТ ще си търся. Още веднъж ви благодаря!
     
    Последно редактирано от модератора: 18.2.16
  10. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Напомни ми при ПИТ,ще ти изпратя,защото ме уважиха три пъти.Имам си три цъкалки.
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Аз пък със три енота се оказах, но коза нямам, просто не ми остана свободно време да играя колкото трябва за да я прибера и нея, ако искаш на ПиТ ти давам единия енот за козата. Иначе съм сравнително доволен, взех си реда, 1 бр. 12 ч ПТ, 2 бр. 1 ч, 3 бр. 3 ч, 1 бр XXL сандък с инструменти, 2 стръкчета и 2 пъти енота, козата и тя даваше солидно на няколко пъти по 21 000 мп и 10 000 тто
     
    dimitrinkani харесва това.
  12. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    На ПИТ ми пиши на лични.Аз взех цъкалките.
     
  13. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Еееее едно хубаво нещо да изкочи от това събитие :Dот стръкчетата ми се пръкнаха Хвойна и Грейпфурт,от към оборите слаба работа :оранжев козарник и жълта палета:pАМА И НА ТОВА СЪМ ДОВОЛНА:inlove:
     
    pigi102 харесва това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен още ми никнат, иначе откъм подаръци - замеряха ме със саксии и пинки пай, точки опит, слаба работа откъм храна, а банани и цъкалки ни едно за цвят не се падна. Козата не съм я хрантутил, едва пандата се налапа, та ше моля на следвашата размяна за цъкня с коза да си запълня реда. Както и с обичам клоуни, не ми стигна времето да я спечеля.
     
  15. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Котките и пандите - завършени. При козата смятах да играя до края, но взех цъкалката още докато се боря за Супер храната. Реда е запълнен, дори имам и един Готвач останал. 1 златен банан взех, слабо беше, но пък посъбрах купони и... Валентински саксии... но откъм ТО беше добре, тук таме даваше повечко. Доволен съм.
     
  16. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Тези торти и букети колко ли още ще ги гледаме на пазара, то ясно, че никой няма да ги купува вече.
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    като се върнат непродадените стоки в складовете /след 7дни от пускането им/ или бъдат оттеглени предложенията, подаръците ще бъдат обменени автоматично от системата.
     
  18. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    На вас какво ви се падна от обора "лебед" ? На мен конюшня и козарник. Това нормално ли е според вас? Това не се ли пада от оборите "феникс" ?
     
  19. desi232

    desi232 Посланик

    аз още не съм ги сложила,сигурно пак ще е някоя тъпотия с моя късмет-.-xD
     
  20. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Аз затова спрях да копам и да играя тези куестове ,дето са плод на случайността.
    Сега на 10 плодородни поленца сях растенията колкото да скалъпя 15 подаръка за козата и толкова.
    Сигурно козата ми е сърдита и затова. :D