Дискусия:"Да помогнем на любовта"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Благодаря, Муши! :)
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В града, в прозореца на събитието на площада пред читалището, долу вляво, можеш да си включиш/изключиш появяването им:

    [​IMG]
     
    AIDA_78 харесва това.
  3. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Я, виж, в прозореца на събитието, в долен ляв ъгъл дали не си изключил/а животинките

    А, Муши, дай пет!
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Давам.


    Пиги - за теб.
     
  5. Yani_bani

    Yani_bani Прохождащ

    Благодаря и на двамата! Точно това съм направила, вече се появиха
     
  6. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Моля за малко стихотворения!
     
  7. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    И за мен това събитие свърши! Нахраних си последните пандо-енотни лисици и въобще, ама въобще не съм доволна. Една седмица меля като замаяна и нищо. Основно точки и пари, тук там някоя тор и и храна. Не ми се падна ни един купон, на Баха 1 стръкче, за фермата - 4. Пууу, не бяха измисляли по - безмислен евент - първо ми трябваше ден да разбера кой с какво се храни, на кого какъв е междинния продукт, пък то голямо чакане докато намелиш всички съставки.... И самото хранене беше отегчително. Може да го възприемат като иновация и разнообразяване, но за мен беше досадно и напрягащо. Играя играта, за да си почивам, не да се напрягам -.-
     
    milkoga1, sahara83 и desi232 харесват това.
  8. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Моля за малко стихотворения !
     
  9. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Муши и за теб!

    [​IMG]
     
  10. sahara83

    sahara83 Познавач

    За разлика от предния евент този беше много скръндзав .Падна ми се само повечко супер храна, което ме навежда на мисълта, че на бейби бума ще има яка резачка.Стръкчета и купони се паднаха много малко, а банани никакви ,въпреки че отворих повече бройки отколкото трябваха за реда.
     
  11. Yani_bani

    Yani_bani Прохождащ

    Моля за помощ! Не ми достигат стихотворения, който може да изпрати малко
     
  12. -.tarara.-

    -.tarara.- Прохождащ

    Здравейте! И на мен не ми достигат стихотворения,моля помогнете!Благодаря предварително! -.tarara.-
     
  13. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз приключих с евента - взех каквото си набелязах и сега само ги гуша с подаръци, ама са много стиснати тези животинки. Не знам как е при останалите играчи, но при мен котката даваше по приемливи награди, докато козата само точки и пенита, с изключение на някоя друга наградка по-така, за пандата не искам и да говоря (сега ще й подхвърля някой друг сладкиш и квот пусне това ще да е). :)
     
  14. grueva

    grueva Стажант

    Е какво сега, изпълних всичко, а нищо не помръдва.много сте нечестни. Изхабих всичката си супер тор за нищо. Много благодаря. безумна работа

    Мошенническа работа
     
    Последно редактирано от модератора: 17.2.16
  15. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Спечелих още едно бахама стръкче - дано излезе нещо читаво от него. :)
     
  16. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    Аз имам нужда от 12 писъмца за последните 3 сладки подаръка. Моля помогнете!
     
  17. petia75

    petia75 Прохождащ

    Помощ моля, имам нужда от стихотворения, който може да помогне!!!
    Предварително Ви благодаря!
     
  18. -.tarara.-

    -.tarara.- Прохождащ

    Отново моля за помощ,30 стихотворения ми трябват,насадих за 2 часа,но едва ли ще ми пусне толкова. Моля Ви помогнете!
     
  19. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Трябват ми 8 писъмца за 2 подаръка. Моля за помощ !
     
  20. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    Трябват ми 12 писъмца. Моля за помощ !