Дискусия: Даровете на богинята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Моля подарете ми съкровища трябват ми само 25, от които може би ще направя 15тина докрая. Мноого благодаря предварително
     
  2. Amelia

    Amelia Прохождащ

    Извинете, от къде се получава производство на маска за енот?
     
  3. anych

    anych Младши експерт

    Още 12 бройки ми остават.... Ще се радвам на малко помощ :)

    P.S
    Благодаря на всички отзовали се. Събрах ги :)
     
    Последна редакция: 7.9.15
  4. shiky

    shiky Стажант

    Здравейте,
    моля за помощ с египетските съкровища, моля ако можете изпратете ми, в играта ника ми е dellfin
    Предварително благодаря и усмихнат ден на всички.
    dellfin

    п.п. Благодаря на tutifruti9 и на forgetmenot2013 за подаръчетата! :)
    Не ми стигнаха 5 бройки да завърша евента, но все пак опитах :)
    Приятна игра на всички и отново благодаря tutifruti9 и forgetmenot2013! :)
    dellfin
     
    Последна редакция: 7.9.15
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз честно да си кажа не съм особенно доволен от оборите тоя път.
    Що се отнася до евента, стараех се да стигна до 3-ата задача, другите не ме интересуват толкова.
    Иначе ето какво имам досега:
    Основно поле
    Бук XL X2; Захарен клен XXL; Бъз XXL; кайсия XXL; Дърво Кавхой х2; елха XXL; японска мушмула; Бъз XL
    Обори
    магарешки обор червен, конюшня жълта, свинарник оранжев и 2 гадни бобъра ама са калсик + но аз така или иначе си имам 1 такъв, както и един класик ++ вероятно ще ги продам или ще ги дам на влака.
    Бахарама
    Гуава XXL; шам фъстък XL; Нар XL; папая XXL
    Другите сега ги пуснах да растът. Общо взето от дърветата от основното поле съм доволен, тея на бахарам също ги бива, само двата бобъра ме дразнят. Дано някой ги иска на следващата търговия и размяна, че не ми трябват толкова много, а ми се иска да имам жабки или хамстер или евентуално таралежче.
    Лека и приятна игра.
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    щом имаш само 2 си добре,някой имаме по 10-15 обора на бобри,моите са около 10
     
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Бия в класацията, моите са 16 броя бобри, все от загадъчни, пък и до колкото си спомням доста натоварих на последния влак от тях. xD
     
    desi232 харесва това.