Дискусия: Даровете на богинята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    Здравейте!Честит празник на всички!Ако на някой му се намират излишни египетски съкровища,моля да ми помогне.
     
  2. bayasen

    bayasen Прохождащ

    Здравейте и честит празник!
    Може ли да помоля за малко египетски съкровища?
    Благодаря!
     
  3. boris252525

    boris252525 Стажант

    И аз моля за египетско съкровище boris2525
     
  4. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    три обора бобри страшноооооооооо>:(
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Едно стръкче е 5 лалота - и не е вярно, че се падат от новите. Да едното гарантирано го имаш, но аз сега си купих пакети за бахама и за основното, имам само по 1 брой от новите - тоест гарантираните, нищо от горе. молех се на бахама за ачачайру, хем беше предишното стръкче, но няма, за мен то продължава да е мираж. Както са мираж и синьото рибарче, и производството на пеперудите и не помня още какво беше, но за сметка на това имам 15 щъркела, 12 петли, 10 жаби, 10 таралежи, 14 котки и от още много такива излишни, на ПиТ раздавах, на влака товарих и пак ми дойдоха 2- таралеж, 1 - петли, 1 - щъркели, не помня какъв буламач беше 5 - тия.
     
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    1 нектарина и 1 върба, - какво като съм дала по 210 лалота? По логиката на Бигпойнт щом веднъж е купено, пак ще купи. Да и пак купих, още по 20 броя за острова и 20 за фермата, не пакет, та ми се паднаха 2 ракитника от там.
     
    maya_mag и bayVasil харесват това.
  7. desi232

    desi232 Посланик

    ама не всеки има възможност да купува пакети и би трябвало БП да дава шанс и на другите играчи да получат накое ново дърво или обор,например аз на всеки евент играя без кошници,то вече няма тръпка като знаеш че ще ти се падне боклуци
     
    maya_mag харесва това.
  8. desi232

    desi232 Посланик

    а аз предпочитам да си ги произвеждам и много рядко да купувам
     
    maya_mag харесва това.
  9. pepa_iveta1980

    pepa_iveta1980 Стажант

    ако може пратете ми подарък египетско съкровище, защото няма да успея иначе да завърша куеста. Много ще съм ви благодарна!
     
  10. nanity12

    nanity12 Прохождащ

    Моля помогнете и на мен за египетско съкровище.
     
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Производство на пеперуди на следващия ПиТ ако се разменят ще ти подаря само драсни да не забравя, сини рибарчета и аз нямам. При мен също ачачайру (не съм сигурен даже дали така се пишеxD) ми бяга.
    Аз пакети не купувам, при мен ЛГ-тата не са задържат, тамън събера някое друго от дървото и киното и ги опукам я за техника я за нещо друго, на последните стръкчета нямах и едно да си купя. По важното е да не ти дреме, все някога ще ги имаш.
     
    tutifruti9, maya_mag, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    БП защо не пуснете като подарък пак това дърво за лг.И ще върнете желанието за игра на някой играчи
     
  13. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    То не беше подарък, а се падаше от колелото и от стръкче. Моето е от стръкче, тогава имах супер късмет, купих си едно (за повече нямах ЛГ) и ми се падна:)
     
    desi232 харесва това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    сега нека го пуснат като подарък към временен евент,вярвай ми всеки ще направи всичко възможно да го спечели както и аз
     
  15. maya_mag

    maya_mag Прохождащ

    Приятели искам да ви помоля ако някой има възможност да ми помогне с някоя и друга бройка египетско съкровище. Предварително ви Благодаря! maya_mag
     
    Последна редакция: 7.9.15
  16. desi232

    desi232 Посланик

    приключен,успех
     
  17. nikineli

    nikineli Стажант

    Спешно 4 бройки съкровище,моля!!!
    Събрах ги.
     
  18. boris252525

    boris252525 Стажант

    Можете ли да ми пратите египетско съкровище boris2525
     
  19. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Естествено не очаквам да ми се паднат всички липсващи ми дървета, но не и ябълка XL и захарен клен за бога.
     
  20. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    Е няма и няма съкровища и това е! Взех наградите, с изключение на реда от небесната градина. Няма как да го взема - 51 съкровища до следобед...