Дискусия: Даровете на богинята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    на мен все ми отбягва костенурката,а другите не съм ги отворила още.ама от сега си зная че бобрите няма да ме пропуснат
     
    kosdas харесва това.
  2. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    БП мислят за теб да си имаш бобри за следващия евент, ко са оплакваш:p
     
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    това египетско чудо като забавление ми хареса но недоволството ми е от изискваемите неща,т.о и пенита според нивото а изненадите от Б.П. дръвчета и обори както им падне,ш.фъстък и бъз,конче и гугудки и къртици.Хубаво е че Б.П. са решили по ниските нива да настигнат по-високите но нека се съобръзът и със изненадите които ни правят.
     
    krassimira харесва това.
  4. desi232

    desi232 Посланик

    по добре да си замълча:mad:
     
  5. 0246

    0246 Обитател

    Не помагат, аз си платих, за да си отворя... БОБРИ :mad: Пишманясах от тенджери, дървета за дъвчене, шарани и щраусови яйца. А часовниците ми само отиват на вятъра, защото после ми се падат същите оферти. Тоя случаен принцип на БП си остава същата голяма набутвация. Явно няма никакво желание да го оправят. Обзалагам се, че си викат "Тея на високите нива - ми, като сте толкова глупави да ни играете калпавата игра толкоз години - проблема си е ваш"
     
    nefertiti, bayVasil, -helixme4o- и 3 други харесват това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    приключих
    от оборите поредните бобри мишки еноти гълъби и найййййй после КОСТЕНУРКИ
    а от дърветата само каисий и бъз поне един орех за цвят да имаше
     
    Valkaaa76 харесва това.
  7. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    Може ли да помоля за малко египетски съкровища? Благодаря ви предварително!
     
  8. sahara83

    sahara83 Познавач

    Оборите пълен боклук ,но от бахарама взех най-накрая баобаб ,а и от фермата получих кедър ххл ,който нямах.:)
     
    nefertiti и desi232 харесват това.
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Острова - 3 амхерстия, 3 шамфъстък, 2 кактус, 1 нар, 1 личи, основната - трънка, 2 кайсия, праскова, дюля, 2 японска мушмула, орех и бук. Оборите сега ги заредих, ма и там очаквам плява.
     
    nefertiti харесва това.
  10. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Получих Амхестерия, Боабаб, Трънка, Ковхай и костенуркааа! Доволна съм. Но ми трябват още 240 съкровища за да приключа куеста. Моля, помагайте!!! Благодаря предварително!
     
    nefertiti харесва това.
  11. toshaga

    toshaga Прохождащ

    И аз съм с недостиг на съкровища, така че ако някой има излишни да праща, ако имам ще му върна.
     
  12. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    Трудно ще събера съкровищата.... Иначе не е толкова труден куеста, само с тези изскачащи предмети до последно трябва да трепериш, като много други пъти!
     
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    всичко др. ми се падна аматова което ми тр. го няма обор за костенурки го нямам и от мн. време го чакам ама няма таралежи по 3,4и още какво ли не ама костенурки не
     
  14. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Трябват ми още около 350 съкровища за да приключа куеста. Моля, помагайте!!! Благодаря предварително!
     
  15. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    :eek:o_OМного си тъкообидна била. То само на теб се падат бобри, а другите не можем да са отървем от костенурки и сини рибарчета;)
    Много рядко да не кажа никога от спечелени тайнствени обори и стръкчета от евенти се пада нещо което е пуснато скоро, а с плащането за да станат мигновено е същото положението, дори и да са купени а не спечелени от евент, сигурно от БП са го нагласили по следния начин; щом си плаща за да му стане веднага (само как звучиxDxDxD) няма начин да не даде още ЛГ за да си купи още тайнствени обори или стръкчета:mad:.
     
    tutifruti9 и bilq76 харесват това.
  16. НИНА

    НИНА Младши експерт

    от всички полета с ХХЛ дървета почти нямам Египетски съкровища. Какво става, играта пак запецна ли ?
     
  17. smile811

    smile811 Прохождащ

    здравейте на всички моля да ми помогнете малко с Египетските съкровища
    на mei_nz i smile811....благодаря предварително на всички.....приятна игра и успех на всички.
     
  18. forgetmenot2013

    forgetmenot2013 Стажант

    Здравейте, да се присъединя и аз към групата на търсачите на Египетски съкровища,моля изпратете ми, ник е forgetmenot2013, предварително благодаря и честит празник
     
  19. anych

    anych Младши експерт

    Здравейте. Който има възможност можели да прати малко египетски съкровища, че май за малко няма да успея да го изпълня. Множко ми дойдоха тези изскачащи. Благодаря предварително на всички отзовали се :)
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, не мога да се съглася. При последните загадъчни стръкове с 10+5 стръка за фермата се сдобих и с ракитник, и с черна върба. По принцип ми харесват сигурността и пакета, но не винаги ми е по джоба.