Дискусия: Даровете на богинята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Куестът адски много ми хареса - прилича на поръчките във Фермерската къщата.

    Не е ясно защо сте написали трудност "Висока". Поне за мен е невероятно лекичък (доставям по 2 щрауса, 3 пауна, 11 тенджери, такива дребнички работички, нищо затормозяващо).

    На път съм да го приключвам вече, като дори го играя измежду другото!

    Благодаря за забавлението!

    Не е с произволни - трябва да си ги спечелиш.
     
    Мариана07 харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От оборите: таралеж, обор за стригане на овце, бобър и 2 костенурки:p., но дърветата са гола вода, нито едно от последните няколко вида:mad:
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    При мен е в стаята с продуктите - отмених поръчка за 8 броя тенджери (тъй като нямам тенджери в склада), предадох 5 часовника и следващата поръчка пак същите 8 броя тенджери :eek: накрая реших да си изпълня поръчката, вместо да хвърлям на вятъра часовници (може по-нататък да ми потрябват). :)
     
  4. kosdas

    kosdas Анализатор


    а 5 пъти сменвах поръчката на шарани и накрая ми даде щтраусуви яица

    а иначе от бахамските стръкчета най -после баобаб трета амхерстия личи хл и наровете и бразилски орехи дет съм им абонат
    за другите стъкчета още нямам место
     
    Мариана07 харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Редичката още не съм я накичила, трябват ми още изскачащи, а има време и не си правя труда да си произведа.
    Задачите - единствено при тези с продуктите смених някоя, успях да докарам повечко с мед, но и с малко тенджери и под. се разделих, но пък и попродадох тенджери за добри пари, че не съм на загуба xD.


    От загадъчните - оборите скръб, може би едни червени хамелиони се броят за нещо читаво; стръковете във фермата и те скръб, поне бадемче ххл да имаше xD, но бахамските компенсират нещата - годжи бери ххл :p :) и още нещичко читаво.


    Че ми се ще да пристига влакчето, особено влакчето за дървета (ако са го сглобили xD), да поразменим малко излишни неща за други може би също излишни xD, ама да поизпразним малко менютата xD.
     
    Последна редакция: 3.9.15
    kosdas и -helixme4o- харесват това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    само не ми е ясно тези часовници за какво са
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    с часовниците съкращаваш времето в случай че си поискала нова оферта с продукти. Ако нямаш часовници ще трябва да платиш с лг или да изчакаш два чАса.
     
    desi232 харесва това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    а дано от твоята уста в ушите на БП
    че тука едни 30 нарчета ми се мотат
     
  9. toshaga

    toshaga Прохождащ

    Не знам дали тук и правилното място да попитам, но новия ред в градинката само за нещата от този евент ли е или може да поставяш други?
     
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Здравей, само нещата от това събитие може.
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Само за предметите от евента е редичката, не може да сложиш други.
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Моите са 131 и 119 шам-фъстъка, 88 бразилски ореха и 66 карамболи, но може би има и по-тежки случаи xDxDxD.


    По темата: куестът сабалям го приключих и пак ме налегна скуката. На копащите още фермерчета - късмет, на некопащите - приятна петъчна вечер, в жегата ми се привижда мнооого ледена бира ;).
     
    -helixme4o-, Мариана07, MARV3000 и 2 други харесват това.
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз исчаквам падащите само
    но за бирата съм съгласен 2 по 2л дано ме разхладят
     
    desi232 и Мариана07 харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ААААА и аз искам бира пък xD
     
    stefi, lion8080, desi232 и 2 други харесват това.
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Пък аз сякаш съм абонирана за "Най-добрата готвачка" - мятам часовници като луда и все тенджери ми се падат. :cry:
    Добре че приключвам с евента, че аман от тенджери. :sleepy:

    И аз натам отивам след малко - пред ТВ с ледено студена биричка в ръка, а наоколо и малко мезенце.:p
     
    -helixme4o-, desi232, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  16. kosdas

    kosdas Анализатор

    явно всички сме на бира таз вечер наздраве
     
    -helixme4o-, desi232, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Що ми се струва, че би трябвало да знаеш къде са Кьошковете и какво има наоколо xDxDxD. Че организирай си нещо :p.

    П.П. Моят работен ден още не е приключил, ама като приключи ще си направя едно гъделче с течно леко горчиво удоволствие и кьорене на тенис :p.
     
    Мариана07 харесва това.
  18. desi232

    desi232 Посланик

    прибрах обора за мишки за да ми се падне пак мишка -.--.--.--.- тъпооооооооооооо:mad::mad::mad::mad:дайте нещо свестно.на малките нива ми давате костенурки а на големите мишки и кокошки -.--.--.--.- белким до 2050г да ми се падне костенурка>:(>:(>:(>:( новия обор ако го отворя с лг дали ще излезе нещо хубаво
     
    Последна редакция: 4.9.15
    sashka_9800 и milena7004 харесват това.
  19. НИНА

    НИНА Младши експерт

    появи ми се текст-ПОКАНЕН вместо неща за предаване , какво ли значи това.
     
  20. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ами не знам как е при теб, ама аз съм на 86 ниво и ей сегичка ми се паднаха два обора за костенурки :D - останалото е жълт рибарник, обор за бобри "Класик ++" и жълто производство на ангорска вълна. :)
    Сигурна съм, че и други играчи на по-високи нива имат от редките обори, просто много рядко се получават, като например синьото рибарче - купих си тайнствени обори с нагласата, че няма да го спечеля от първия път, то пък взе че ми се падна. Въпрос на късмет или пък на нещо друго - не знам. :) Ето днеска даже от парти билетите ми се падна скачащото плашило, чак не можах да повярвам. :)

    [​IMG]

    Успех на всички с евента и с пожелания за хубави обори, дървета и награди от Колелото на късмета! :)
     
    desi232 харесва това.