Дискусия: Даровете на богинята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения, относно събитието!

    Тема FAQ

    [​IMG]


    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Не мога да разбера каква е ролята на пясъчния часовник. Никъде не го видях като ресурс , който трябва да се предава.
     
  3. vida_bl

    vida_bl Обитател

    с него плащаш,за да смениш исканите продукти
     
    Valkaaa76 харесва това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

     
    Valkaaa76 харесва това.
  5. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Ясно. Мерси!
     
  6. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Ако откажем задача и получим нова, но и тя не ни хареса, можем ли да се върнем към първата?
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    отказаната вече задача не се връща. Можеш да отказваш задачи, докато не ти допадне някоя, стига да имаш ресурсите или времето.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Необходими:
    8100x водна лилия, 10100x папирус, 900x египетско съкровище, произволни растения, плодове, животни, продукти

    Награди:
    ТО и МП в зависимост от произволните доставки, 6x парти врътки, 100x супер-тор, 50x Мими-тор, 10x загадъчно стръкче Ямайка (до боабаб), 10x загадъчни стръкчета Рейн (до скоруша), 5x загадъчен обор Драко (до костенурки), 2x ЯМЧ, 3x купон комбайн 12 ч., стикер, 3 цъкалки, редичка


    Въпросче имам: произволните животни и плодове само от основните ли са или и такива от загадъчни стръкове/обори?
     
    Последна редакция: 31.8.15
    xari_myri, -helixme4o-, -ENERJI- и 7 други харесват това.
  9. 0246

    0246 Обитател

    Благодаря, че ни улесняваш с изчисленията! Но защо ми се струва, че отново положението е "сливи за смет", само дето ние ще даваме сливите ;). Айде, дано излезе грешно пророчеството ми :)
     
    bubolina8 харесва това.
  10. весивеси

    весивеси Прохождащ

    а каква е наградата за тези, които са изпълнили и четирите задачи
    там пише - спечели още една награда
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Исканите произволни ако ги нямаме може ли да си ги купуваме от пазара или ние трябва да си ги произведем?
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    един път наградите да са по ниво:)имам въпрос стаите как ще ги отваряме последователно или по избор:)
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, аз само преписвам от местенце, дето са си направили труда :p.


    Аз ще играя, че нещо ми доскуча напоследък. Пък за произволните неща - ще стане ясно. Но основното е - игра трябва да става. Например вчера пазарът на растенията беше пощурял, може би все още е щурав, не съм надниквала днес. Който не му се бучка може парички да понаправи, и това си е игра xD. Отивам да руша ферма xD, тъкмо бахамските ми полета се нуждаеха от преподреждане xD.
     
    -helixme4o- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  14. kosdas

    kosdas Анализатор

    гадно неможе се сади в дъждовната гора сега и аз ще местя дървета и обори там
     
  15. anych

    anych Младши експерт

    mushnuk тези изчисления на базата на какво са? Аз ли не разбрах правилно или бройките ще са различни и произволни за всеки, предполагам в зависимост от нивото...
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Но растенията на събитието и изскачащите са еднакви за всички.
     
    anych харесва това.
  17. anych

    anych Младши експерт

    Ясно, благодаря много :)
     
  18. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Браво, ама го видях, чак откакто си ги сметнах. Само че по мои сметки папирусът е 10100. Не знам кой бърка, но както и да е - 11000 бройки са поносими
    По повод въпросчето - вероятно само от основните. Но както е в комиксите - според нивото: 6000 овес или 100 карамфил, не помня какви 12000 пшеница бяха... Форумът беше луд тогава, пазарът също. Пак това очаквам
     
    -helixme4o- харесва това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За сега само от основните.
    Наградите са изброени в последния пост.В тази стая в последната задача се печели едната декорация.
    Може да се закупят от пазара ако ги нямате.
    Стаите се отварят по избор,задачите са последователни.Не е задължително да си изиграл цялата стая за да играеш в друга ако имаш продукцията.

    Евента е като този : Рожден ден
     
    bubolina8 харесва това.
  20. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Благодаря ти, mushnuk, за помощта :inlove:

    Успех и много търпение на играчите!