Дискусия: Гъбената ферма

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ще стане чудна супа :p
     
    Bamze харесва това.
  2. stefi_750

    stefi_750 Прохождащ

    Здравейте! Направих си смути, а те ми ги преобразуваха??????
     
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Дай и своето ИД, за да могат да направят провека! Не се притеснявай, в някакъв момент ще ги начислят отново.
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е как може от цяло поле на горската с дървета и то ххл офики и кестени да ми даде 0 водни капки
     
    ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Това събитие върви бавно, плавно и славно, край няма.
    4 изпълнени задачи, едва ли ще стигна до 15...
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Bamze харесват това.
  6. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И аз имам 4 изпълнени задачи, почнах 5-тата. Но има повече от седмица до края на събитието. До където стигнем.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и ka-linka харесват това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Ще трябва да се взема в ръце и колкото да ми е досадно, да направя размествания , защото рискувам да се обезводняxD
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето тук вече е "часът на истината" - не действат никакви схеми и хватки и няма кой да се похвали два дни след началото на евента - изиграх го, подредих си редчето. Каляване на волята и търпението е разковничето, но на мен тази равнопоставеност ми харесва. Със сигурност е изчислено да се получи + - 24 часа.
     
    bubolina8, .water., [[Fermerkaa]] и 6 други харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има 5 вида кошници и по няколко пъти може всяка една да се закупи.
    Аз мисля че има хора който са завършили задачата.
     
    Bamze, dedoto, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз лично този тип евенти ги не дишам.Реда ми харесва с ТО и затова му се хванаха на хорото.В момента изпълнявам 5 задача.С тези темпове утре вечер ще е готова.Решила съм да играя до 12задача-вземам реда и бегам силно. 999 дена път с камили не е за моята нервна система xD
     
    bubolina8, .water., dedoto и 7 други харесват това.
  11. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    тези капки много малко изкачат, а при някои дървета ги няма изобщо.Съжалявам че се захванах изобщо
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за капките, зависи какви дървета си сложил/а. Извади тези, които дават най-много точки и ако имаш от последните. При мен се събират нормално.
    За протокола, обикновените дървета с дървесна тор дават повече капки от ХХЛ. Това излезна при мен :)
     
    tanyamery, pepa551, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз мисля че няма значие.
    Моета тактика е ххл дървета с тор ,обирам 3 пъти с 25 харита ,500 капки за 24 часа
    Само на острова имам дървета,капките са събрани.
    На горската и дъждовната ако имате ххл дървета обирата два пъти на ден ,ще ги съберете капките.Има време
     
    Bamze, tanyamery, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    При теб е така. При мен, сложила съм смесено: ХХЛ и обикновени. ХХЛ са ми недостатъчни, затова допълвам с обикновени и виждам разликата. Нямам обяснение защо е така :) Капките ги събрах без хари :p
     
    tanyamery, -niksan- и лудакрава1 харесват това.
  15. terazinni

    terazinni Напреднал

    По мои груби сметки, в петък или най-късно събота ще съм приключил. Водичката е събрана, водните кончета пак си бръмчат на полето. В крайна сметка, за къде бързам?8)
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Всеки има XXL дървета от колеото ,тва са бадеми ,сок, орехи и круши,не е проблем да напълниш едно поле.
     
    kakata13, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    е нямам толкова o_O дали да прескоча при теб да си взема? (ако ме пуснеш) :D
     
    -niksan- харесва това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    харитата, ако ги сложиш на полето за домашни любимци ,на всички полета ли действат непрекъснато
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Действат на полето, на което са поставени.
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имам за две полета XXL дървета
    Най много съм ги спечелил от парти врътки.
     
    .TAINNA. харесва това.