Дискусия: Гъбената ферма

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Гъбената ферма

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Това специално поле ми къса нервите, не ми допадат евентите на него, защото не му действа нищо освен обикн. тор и вода, а като ходиш на работа възможностите да компенсираш в този евент силно се ограничават. Ситуацията със пазара при мен е кошмарна, непрекъснато играта забива и не успявам да купя нищо, а в този случай с торта как ли ще е ? Май ще на слагам обори на всички не ангажирани полета, за да си осигуря тор. За мен ще е предизвикателство, дано се справя. Все пак има ред, който ми допада.Харитата влияят и на дърветата, нали?
     
    Последна редакция: 9.3.21
    sm0uk3r71, koteto9, -niksan- и 3 други харесват това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Това ще е необходимо за запълването на средната лента:
    сладък корен - 3 990 броя;
    култивирани гъби - 2 790 броя;
    капки вода - 1 240 броя.

    Не знам, това много ли е, малко ли е - има повече време за събитието.
    Мисля да се пробвам, пък каквото стане!!!;)

    П.п. Мислих и премислих, няма да играя, за съжаление нямам достатъчно ресурс - помощна техника. :cry:А да обирам на ръка две полета с гора и едно поле с малки квадратчета, това няма да си го причиня !!!
     
    Последна редакция: 10.3.21
    axmara, -dd76-, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това пропускам с 299, само защото се играе на специално поле и не е необходимо да се разбутва фермата :)
     
    sm0uk3r71 и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Разбутваш и още как xD
    - Горска поляна
    - Дъждовна гора
    Пълниш с дървета отгоре да ти дават капки вода xD
     
    cecomania харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Местя папагалските от Кристалните водопади и всичко е тип-топ... Друг е въпроса, че дори това усилие не си заслужава и разбира се няма да го направя. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ще почна, ама не зная ще го докарам ли докрай. Просто ми е все тая, каквото стане.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Не си бутам горската не си заслужава каквото пусне дъждовната като капки това ще е може да сложа някое Хари и докъдето я докарам това специално поле хубаво го пускат ама като нищо не му влияе освен тор и вода поне наградите да са хубави,а то вятър и мъгла.
     
    maqpan4o, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Допълних дъждовната гора с различни натрупали се тайнствени дървета, сложих и харитата. Горската поляна и аз няма да я разбутвам. Вероятно следобед ще наръся дърветата в дъждовната с дървесна тор, да станат готови до утре сутринта и после веднъж дневно да ги бера, но нека първо стане ясно колко капки ще изскочат и после ще му мисля.
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако сложиш XXL дървета без тор ще ги обираш по два пъти на ден.
     
    .TAINNA., danka5656 и tanyamery харесват това.
  11. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    а трюфелите откъде се вземат
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Те са продукти от производството на прасетата - Ферма за трюфели.Можеш да си ги купиш от пазара или ако имаш достатъчно инструменти да си построиш в работилницата и да си ги произвеждаш.
     
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Къде са събитията?
     
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    .TAINNA. и Самардапа харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    xDxDxD Кой да погледне, че няма достатъчно трюфели. На пазара нямаше, след дълго цъкане се появи 1 бр. за 0,5 милион. Не мога да си причиня такъв лов на трюфели и си изработих 39 ферми за трюфели, 5 си имах. Напълних едно цяло поле и след 22 часа недостигът няма да е недостиг. А тръстиката ще почака xD един ден.

    Изскачащи от дъждовната гора - 151, добре мисля.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, maqpan4o, fermer4o888 и 2 други харесват това.
  16. pile1981

    pile1981 Стажант

    Нямам засяти полета за обиране.Моля за проверка
    ID 23544664
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Проверката показва, че са ти начислени поленцата с първоначалните семена.
    Т.е. вероятно без да искаш си ги изтрил.
    Т.е. ще трябва да изчакаш до 5 часа, за да ти бъдат начислени по 5 бр. семена, за да започнеш да сееш.
     
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен от двете полета, общо 177 капки вода.
     
  19. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Имаш цели 310часа закъде си се забързала xD
     
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Да напълня ръкавите преди да съм забравила за тях xD и да мисля само за гъби и корени xD
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.