Дискусия: Греби и не спирай

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Греби и не спирай

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    редичката ми се вижда много добра. Надявам се кранчето за изскачащи да не го затягат :)
     
    pepa551, ka-linka и Bamze харесват това.
  3. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    само дето часовете са пак много 68 ч.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Ще се сее на основно и пусто поле.В същото време на пустото поле ще довършваме в петък Летни дни 7 и ще трябва да съберем близо 900 броя кокосова вода, а може и повече.Как ще стане не знам!Всъщност вечер карамфил за падащи и това е!:oops:
     
    .TAINNA., pepa551, shiky и 4 други харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще го играя, дано всичко да е наред с играта.
     
    .TAINNA., koteto9, Zlobara и 2 други харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Щеше да е добра ако бяха 400 000 процента от растението ;)
     
    .TAINNA., koteto9, nefertiti и 4 други харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, точките от растение на събитието не ме вълнуват, но +1 от цветя ми допада, нищо че няма да е всеки ден, пак ще ми е полезно. Отделно този вид събитие ми допада, не ме натоварва. А и каквото се падне от малките награди е добре дошло. Пупупу не искам златни банани xD, всичко останало за мен е приемливо.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., ..koni.. и още 1 човек харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Ще го цъкам заради точките за сезона докъдето я докарам реда не ме блазни каквото и колкото успея няма и колелото да въртя ресурс само за разсяването.С това едно златце от малките награди пускат морковче на играчите ама като им знам случайния принцип...поне летните дни ги приключих исках два реда взех ги така,че пустото поле наполовина ще е свободно няма да сека и секвоите не си заслужава.
     
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Малко изчисления :
    за редчето ще са необходими - 20 025 растения и 1 350 изскачащи;
    за всичко - 20 826 растения и 1 404 изскачащи. Това са цифрите, ако нямам грешка.

    Още се колебая - да играя или не, но до 15 часа ще го реша!

    Късмет с изскачащите, приятна игра или готина почивка- според личния ви избор! :):):)

    П.п. Присъединявам се към отбора на играещите! Дано играта да ни носи кефски преживявания!
     
    Последна редакция: 22.7.21
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 5 други харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен 400 изскачащи със старта.:)
     
    Кобрелия, Bamze и лудакрава1 харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И тук нямам късмет, само 4 ЛГ до сега:cry:.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Четири си е богатство, при мен само един. Колелото е в обичайното състояние, от над 200 обикновени и парти, дори +1 няма, да не говорим за нещо повече. 17 мини-игри до сега, колкото - толкова, шоу да става, мотика да подскача, пот да се лее :D
     
    .TAINNA., Bamze и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За 50 игри, скъпа:mad:.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ka-linka харесват това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    66 игри и 3 лалогулдена. Предполагам, че около 5 ще се "паднат" на всеки.... повече, за бп си е разхищениеxD
     
    .TAINNA., pepa551, kakata13 и 5 други харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Дори се учудих, че са се разпусналиxD, но нали знаеш, човешкото око кандисва, когато се затвори, и аз съм човек:oops:.
     
    Кобрелия, .TAINNA., pepa551 и 2 други харесват това.
  16. Bamze

    Bamze Болярин

    Не знам малко ли е , много ли е - за 52 игри получих 2 лалогулдена. Доволна съм. Явно съм оптимистично настроена и затова ...;)
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    дръж оптимизма, не го изпускай, до края май има още 2-3 ЛГ (виж Кобрелия какво каза) :)
     
    tanyamery, Bamze и ka-linka харесват това.
  18. Bamze

    Bamze Болярин

    Стискам здрво оптимизма и ми се падна още 1 ЛГ. Продължавам в същия дух!!!
     
    Последна редакция: 24.7.21
    .TAINNA. харесва това.
  19. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Минава Бамзе,покрай мен бавно един глиган със златен зъб и вика:"Май 30 секунди са като цяла вечност,докато чакаш"
    А аз отговарям:-Ами, 11часа са като един миг да потроша от бой 20 гъски, та да си изядат плажните продукти?!
     
    pepa551, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Изиграх събитието. Оборудвах Ингрид с плажните чанти. Наредих си редчето. Рекапитулацията е 4 ЛГ. За мен това е добро развитие на нещата. Дано и при вас да бъде така!!!:):):)
     
    pepa551, .TAINNA. и ka-linka харесват това.