Дискусия: Градът на любовта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.2.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Благодаря
     
  2. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Май няма да мога да завърша?Този енот вампир ще ме накара да въмпирясам!Толкова селекции и няма и няма!При селекция не се придвижват напред а изчезват ,шикозния енот си стои все 3 бр.В момента имам само2 енота албинос, 3 енот крадец,2 лагеруващ енот и 3бр шикозен.отказвам се.Няма смисъл,не е честно.При толкова селекции ,даже и купувах еноти и нищо!Съжалявам!!!!:cry:
     
    Последна редакция: 20.2.24
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    На кой пазар си? Може да помогнем. Зареди 4 броя Шикозен енот, и им сложи 4 луксозен парфюма, имаш 80 пр, шанс изпробвано.
     
  4. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Незная как се определя на кой пазар съм?Ако може някой да ми помогне ще съм супер благодарна!
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Има една таблица, но аз не я помня.
     
  6. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Е това вече беше супер подло .С последна надежда направих още селекции и накрая тъкмо да се похваля и...прескочи този вампир на следващия.Е не е чесно!!
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Съжалявам, че не си успял/а да направиш енота вампир. Но защо си ползвал/а и луксозни парфюми при селекцията на 4 червени енота? Относно пазара - на 15-ти пазар си.
    Спокойна нощ!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.