Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.9.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Съжалявам, но това не е нещо ново, имаше го и преди. В тази мини-игра никога не се е започвало оттам, докъдето си стигнал.
    Хубава вечер!
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За реда намлях 53 инструменти, не смея да започна мини игрите, играта цикли непрекъснато. Закъсвам и с фъркатите, та се чудя дали да не изиграя събота-неделя каквото съм събрала и да се свършва с мъчението, да си сея тръстика за читалището и да си почивам.
     
    .TAINNA., dedoto, хамилто и още 1 човек харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз така, ще гледам да взема реда и няма да се мъча нататък. Остават 80 часа. Зор няма да си давам. Каквото направя днес и утре, това ще е.
     
    хамилто, shiky и ka-linka харесват това.
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Имам подготвени 100 игри....имам отгледано растение за още 100....падащите има как да ги набавя....и не смея да стартирам игрите, защото опцията '' 'земи тоя код и да прощавате'' не е приемлива вече...........като се случи 1-2 пъти - ''ок'', но всичко е батак!!! Така е от повече от месец!!! До кога??? Нито евенти играем нормално, нито в Алпите се влиза нормално...........абе какви Алпи, то в основната ферма не можем да влезем.........и да не сте посмели да пишете след поста ми, че има хакерски атаки или да си сменя устройството, защото тая плоча се изтърка!!! Ако играта няма да я бъде да бия Х и до там!!! Събитията от сложни, по-сложни, растения - по 100 000бр, наградите - смешни...Тцтцтцт, а това, че в страницата на събитието на инвентара за растение и падащи имам 0, а всъщност имам 34 000 растение и 2000 падащи и това ли е проблем на хакерски атаки???????????....ако нямате кадърни програмисти - и вас да ви няма!!! Ние, играчите не сме за подигравка!!!
     
    Последна редакция: 9.9.23
    хамилто, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и 12 други харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Току-що изиграх 66 игри без никаква засечка /пу-пу, да не чуе хакера/ Мислех да ги играя накуп, ама като гледам как прекъсва играта, рекох да не пия една студена вода и без ред накрая. До вторник - колкото събера още.

    -----
    Две игри по 105 точки и една - 95, играя на разликите, на другите се запъвам като магаре на мост xD Край с идеята да играя всичко в един ден.
     
    Последно редактирано от модератора: 9.9.23
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., Bamze и още 1 човек харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    до сега събрах материали за 20 игри :(с тая мъка и тва мазало :wuerg:вероятно ще си дам почивка 8)докато БП не си изчисти г..ната >:(
     
    kakata13, shiky и bubolina8 харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    тази сутрин играта е добре. Успях да завърша задачите в ляво. В дясно съм на 99. Ще играя до довечера до където стигна. От утре само дълги. Няма ме :)
     
    хамилто, Bamze, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  8. Целта ми е изпълнена без мигновено и без разбутване на горската:
    [​IMG]
    Успех на всички! :)
     
    DILQNADELI, Bamze, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вчера по обяд приключих. В дясно спрях на 107. Стига толкова. Този път играх с неудоволствие. Твърде много картини, трудни за изиграване, твърде много растения, на къси разстояния за обиране, твърде много време за игра, там горе да мислят с акъла си (ако го имат) а не със ***** си. Определено съм разочарована.
     
    mimi123123456, sm0uk3r71, [[Fermerkaa]] и 7 други харесват това.
  10. хамилто

    хамилто Стажант

    И аз,преди успявах бързо,сега са претрупани и трудно се намират,но все пак 2те Пикола в основната взех,сега ще играя и тук за тях,пък другото-каквото-толкова..
     
  11. bim177

    bim177 Редовен

    66 изиграни игри със 6090 точки
     
    Bamze харесва това.