Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.9.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Голямата гонитба 11

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно търсене!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. Изигравам 95 игри, прибирам 2 бр. Пиколо и приключвам. За това са необходими 36 660 растение и 2820 сажди.
    На ентусиастите, които желаят да се наградят със Супер гигантска секвоя ХХЛ, ще са им необходими 79 170 калиандра и 6090 сажди. 8) И то при условие, че от всяка игра "Намиране на възможно най-много предмети" взимат максималните 135 точки. ;)
    Успех! Усмихнат остатък от деня! :)
     
    Bamze, .TAINNA., лудакрава1 и 2 други харесват това.
  3. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    По мои сметки за хора като мен,които не се справят добре с намирането на предметите задачата ще е почти невъзможна,особено ако искаме да стигнем до супер-гигантска секвоя XXL.Средно ,ако правя 90 точки от игра ще са ми необходими над 120 000 растения и над 9100 изскачащи.xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред+предмети
    всичко вляво​
    всичко вдясно​
    брой игри
    53​
    95​
    мин. 204​
    растение калиандра
    20 280​
    36 660​
    мин. 79 170​
    сажди
    1 560​
    2 820​
    мин. 6 090​

    Възнамерявам този път да изиграя 131-135 игри.
     
    ..koni.., ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и 2 други харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Това ми е най неприятното ,да ги търся тези предмети.Ще играя само за реда ,точките в ляво не ме интересуват.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, .didi2002. и 4 други харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Секвоята за Мими или СТ е? Нещо много се иска в този евент.Ще го започна но едва ли ще стигна до желаните неща.Успех на всички ентусиасти и дано хакерите са на почивкаxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, shiky и 2 други харесват това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Ако пак не може да се влиза и играе
    бонусите за да събереш всичко пак ще отидат по дяволите.Да си я държат тази секвоя на склад вече съвсем се оляха.Играта не върви безумни събития пускат.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, shiky и 7 други харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    ако и това събитие е уризилено:wuerg: и не се играе през мобилно устройство:( ще е измъчен ред >:(ама 100 000бр за секвоя да си я скрият на тъмното място 8)при толкова лошо състояние на играта:wuerg: и 50хил.са много :wuerg:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, shiky и 8 други харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Преди 4 години пак в тази гонитба бяха пуснали секвой,тогава ми изиграха игрите,да ги взема.Така стоят в менюто без да ги вадя.Повече тор се пада от различни сандъци.
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, ..koni.. и 2 други харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не съм на същото мнение Ник, сандъците при мен отдавна дават само глупости. Затвориха кранчето за много неща. Включително СТ и мими тор. Ще играя, пък да видим кон боб яде ли ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, -mairon и 2 други харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Пропущам всеки път на това чудо тормозя ( тя ще се познае) да ми го играе защото аз и 80 точки не мога да направя. Успех мацинка знам че ще го играеш до край ти.
     
    kakata13 харесва това.
  13. След обстойно разглеждане на наградите вдясно съзрях още 1бр. Пиколо. За взимането му ще трябват минимум 50700 китка и 3900 фъркати. :sleepy: Безумни бройки трябват за този евент. Дано поне да се играе нормално.
     
    Последна редакция: 5.9.23
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, -niksan- и 3 други харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Благодаря.Трябваше ми за Мими, че да си ги уеднаквяxD Не, че ще я взема тая ама да си помечтаяxD
    Бе да ти кажа аз също много си тача сандъците, но и на секвоя не отказвам.Ще играя пък квот такова,Лошото е , че има едни фактори който не моеш да предвидиш и ти съсипват всичко.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, DILQNADELI, kakata13 и 5 други харесват това.
  15. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    На мен пък с Инспектор Мишоков ми е любимата игра , бих я играла и без награди:inlove:имам три подаръчни пакета,ще ги вкарам едновременно в действие,секвоята знам,че няма да взема,но докъдето стигна,ще играя този път просто за удоволствие,аз играя обикновено последните 2 дена и то наред,та запомням всичко бързо и предметите ги откривам лесно,приятна игра и безаварийна:)
     
    .water., mushnu4ka и .TAINNA. харесват това.
  16. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Хубаво е да си почиваш и да не се напрягаш:)
     
    хамилто, .TAINNA., Bamze и 2 други харесват това.
  17. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    много си права , последно време обаче евентите са все вместо да се разтоварваш се напрягаш максимално , удоволствието остана на аден план
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще играем на гоненица и криеница като децата. Тичат, играят, харесва им динамиката и после се прибират вир вода, но не се оплакват :D и пак играят с голямо удоволствие до насита. Не гледат печалбите, а победата в играта :p

    -----
    още не съм пуснала бонуси. Тарикатската чакам да мине шумотевицата с дос атаките. Като се кротне всичко, ще ръся бонуси и ще играя. Сега леко леко с операта сутрин и вечер. По цял ден съм в бабината градина. Луди игри правим с внука :D
     
    Последно редактирано от модератора: 6.9.23
    -mairon, ПЕПЕЛЯШКА, mimi123123456 и 3 други харесват това.
  19. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз това се чудех... В предишните мини игри се продължаваше от там където си стигнал. В сегашната има наказание 20 секунди след рефреш или излизане от Х. Немисля , че е справедливо да ни наказват, след като като нямаме вина и сме принудени да правим рефреш.
    Все още не съм решила дали да играя. И без това ми беше трудно с правене на точки, сега като забива играта, почти ще е невъзможно.
     
    Последно редактирано от модератора: 7.9.23
    -mairon харесва това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    до момента 2200бр, китка :eek: ало БП май сами ще си играете евента и да си правите хилядите бройки 8)