Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Привет, мазохистиxD, да се похваля, с много труд стигнах папагалчето, секретаря още го гледам отдалеч, а за шапката дори и не мечтая:oops:, за мен е мисията невъзможна, лошото е, че все по-често ми се случва:oops:.
    Успех за всички, които продължават да се борят!
     
    Bamze, Кобрелия, dedoto и 7 други харесват това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз успяй да допълза до финала.
    [​IMG]
    Но уморително събитие. Въпреки всичко съм доволна, доста неща спечелих.
     
    Bamze, Кобрелия, -sindi9- и 3 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво на финалистите! Аз изпълзях само до 146. Розовия скорпион остана мираж, а шапка ... не нося шапки xD
     
    Кобрелия и ka-linka харесват това.
  4. 0246

    0246 Обитател

    Колелото беше пипано в понеделинк - около 2 следобед въртях и за 100 парти билета ми се паднаха 3 х 100% реколта + 3 х +1 растения, затова извадих торовете и преди малко го завърших с 209 игри. Иначе бях решила да карам до редчето и толкова. Сега чакам сандъка да се излюпи и си стискам палци

    Еми, кво да ви кажа - цветни мелодии. Много труд за нищо общо взето
     
    Последна редакция: 15.9.21
    Bamze, Кобрелия, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    и какво не харесваш на цветните мелодии? една от най-полезните декорации в играта до момента.ще получаваш ежедневен бонус от повече от 1 милион точки.де да имах повече от тях.
     
    Bamze, .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  6. 0246

    0246 Обитател

    Въпрос на гледна точка. Аз така или иначе обирам по над 100 млн дневно само от декорациите, преходите ми между нива са в милиарди и буквално забравям кога съм сменила ниво и дали въобще е било тази година. Вероятно това е причината да са ми по-ценни други неща, които могат да се паднат от сандъка и съм разочарована, че от всичко възможно са ми се паднали ТО. Също така аз играя ***** и за мене тази Гонитба е супер зле направена и много натоварваща. Затова положените усилия и вложени ресурси, за да получа точки, макар и милион на ден, се явяват неоправдани. Или накратко - всеки от собствената си камбанария.
     
    Последно редактирано от модератора: 15.9.21
    kakata13 и dedoto харесват това.