Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Прави се на интересен,като не му се играе,да си даде почивка:p
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    64 са грешка на клавиша и не е лъжа лъжа е картинката която сте сложили това е лъжа и не ми казвай какво не съм натискала няма как да знаеш по добре от мен
     
    лудакрава1 харесва това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Цел минимум изпълнена. Продължавам и докъдето стигна, но вече имам надежда, че ще е до самия край.
    Приятен неделен ден, фермери! А аз отивам да нахраня дългоочаквания дългоопашат папагал.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1, Bamze и 8 други харесват това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Взех сандъка Пиколо :). Ама много тегаво върви без помощ от колелото. Само два пъти +1 бр. му се откъсна от ръждивото скръндзаво сърце :oops:. Добре, че имах други бонусчета, та помогнаха малко, иначе не става работата...
    Продължавам напред :), види се светлинката в тунела :).
    Успех и от мен на всички!
     
    dedoto, jasi781970, ПЕПЕЛЯШКА и 7 други харесват това.
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    Целта изпълнена - редчето взето, наредено и обрано. Спирам дотук, така съм решила.
    Късмет и успех на играещите до дупка!!!:):):)
     
    .water., [[Fermerkaa]], ka-linka и 6 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря ти знаеш защо!!!
     
    staneli харесва това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Приближилите се към края вдясно, ще споделят ли приблизително колко игри смелиха ? Както е показала Буба на снимката са 111 игри, или реално са, поне с двайсет - трийсет повече ?
    П.П. От 10 мин. играта ме изхвърля непрекъснато, много неприятно.
     
    Последна редакция: 13.9.21
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    хич ме няма в сметките. Стъпила съм на 127 , а пиколото е в 130. Много ресурс налях, много бонуси отидоха, три пъти нацелих плевня и още не мога да разбера ще стигна ли финала. Някой ако може да ми сметне колко игри трябва да смеля за шапката ... иначе съм на път да спра :)

    [​IMG]

    ето къде съм
     
    Последна редакция: 13.9.21
  9. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Ако се правят максимум 135 то4ки от всяка игра са 204 игри
     
    Bamze, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    До края ти трябват 8188 точки, което ще рече, че при 135 точки от игра, ще ти трябват 61 игри.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    момичета благодаря ви :inlove: ще спра при пиколото или гулдените след него, ще видя как ще стане . Това е убийствено голямо количество. Няма да хабя повече ресурс :) Това е най-трудния евент, който играя. Трябваше БП да намали исканите бройки до оптимално количество. Така да ни джоби е неприлично, къса ни джобовете и други неща. При друг подобен евент ще почивам много :D
     
    pepa551, -niksan-, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Само едно не разбирам,защо се жалвате от голямото количество бр. китки ами до вчера започва събитие и след малко четем завършено от ен брой играчи след едва ли не броени минути.Какво очаквате тепърва количествата искани бройки ще стават все непосилни за повечето играчи и абсолютно недостижими за тези,които не влагат реални пари .Не виждам никаква надежда да се оправи играта в състоянието ,което беше по време на флаша.Целта е да се изсмучат малксимално кинти докато все още има мазохисти, но и те се броят на пръсти, половината ми съседи са на ръба на червения термометър и всеки момент ще си заминат играчи над 235 ниво.Колкото изиграя толкова за една шапка роб на БП няма да стана.
     
    .TAINNA., terazinni, Bamze и 11 други харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Приключих! Изморих се! Много ресурс замина, но съм доволна! :)
    Успех още веднъж на всеки, който се е захванал с тая задача!
     
    buba62, ПЕПЕЛЯШКА, ZORBA13 и 3 други харесват това.
  14. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Изключително непосилен евент. Аз лично мислех да играя, но като изчислих колко ресурс е необходим се отказах още в събота, особено като видях колко + реколта ми се падна от 400 парти билета. Да се мъчи, който си иска, оборите към които се целях ще си ги снабдя по някакъв друг начин. За последната награда и 160-те лалогулдена да не говорим. Съвсем вече ни взеха за калинки.
     
    .TAINNA., .water., Bamze и 4 други харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябваше сега да почивашxDxD
    Аз играх до реда и почивах:p;)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и 2 други харесват това.
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

    Ниво на трудност: средно/трудно:wuerg:грешката.....
    Трябва да е:много трудно/непосилно (непостижимо)>:(
    Реда го взех и додет го откарам който го е измислил да си го играе докрай 8)
     
    bim177, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    56 игри, ще направя още няколко до утре по някое време. Без нерви, без часовник, така обичам да играя.
     
    buba62, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  18. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Последна редакция: 14.9.21
    buba62, ПЕПЕЛЯШКА, esz102 и 3 други харесват това.
  19. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.току що се връщам от пазара.едвам донесох всички покупки.две ракови съкровища-дългоопашат папагал-птица секретар-сандък пиколо-розов обор за скорпиони но най-странната покупка беше една шапка.продавачът тихичко ми каза на ухото че е вълшебна.сега стоя на терасата и викам неволята.зер възстановяването от покупките ще е трудно а тя помагала.така съм чувал.успешно пазаруване на всички.побързайте.довечера затварят пазарите.
     
    -niksan-, buba62, tanyamery и 3 други харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Шапката няма да я гоня. Ще си я купя за 3 евра и нещо си xD Играя леко, лежерно до довечера 18 ч. и сея за Викингите. Утре пристигат :D А гоненицата, до където стигна. Каквото взема, все ще е кяр ;)
     
    Bamze, dedoto, buba62 и 5 други харесват това.