Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. jundra

    jundra Обитател

    [​IMG]
     
    mimi123123456, buba62, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    Ако от БП не спрат с лакомията :wuerg:няма да пребъдат :(до момента 18 игри 8)време е да се замислят 8)не всеки може нонстоп да е на компютър
     
    .TAINNA., -niksan-, ka-linka и 3 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За пореден път евент от поредицата,МИСИЯТА НЕВЪЗМОЖНА, играх без за влагам реални пари и резултата е на лице, рошава гарга нямаxD.
     
    .water., .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Тъкмо нахраних сефте рошавата гарга. Вдясно съм със 150 изпълнени задачи, още 17 тази вечер ще изиграя, а последните 3-4 ще са сутринта, нямам изскачащи, а моментно поникване не се полага, супер торта ми е под 1000 xD. Уж щях да играя само до 90 вляво, снощи извадих сандъците пиколо, пет се бяха събрали, сутринта ме зарадваха един подаръчен пакет и две цветни мелодии и едно вълшебно и един моят мечо. Че реших да прежаля още супер тор и едно обиране на подаръчния, то от 1 парти завъртане излових и +100 плевня, после от обикновено и +1 хванах и се наредиха нещата, ще грабна и последното пиколо и да видим от тях какъв ще ми е късмета. Но не съжалявам - играеше ми се, играх. А супер тор пак ще набера и скътам прилично количество.

    П.П. Реални пари не съм влагала, с търсенето на най-много предмети се справям доста прилично, пупу умряла ми циганката, че сама се хваля xD.
     
    tanyamery, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 3 други харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, ще кацне гаргата и при теб отнякъде, не се коси. Мен ме е срам да кажа колко изиграх от това събитие- 54 на 60. Ама пък ходих да опознавам родината :). Доволна съм!!!
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], milena7004 и 3 други харесват това.
  6. 0246

    0246 Обитател

    Не знам какво ме бутна да видя ресурса, който е бил неоходим в предишните 3 гонитби, включително и онази, в която прибрах 2 лалодървета. И що да видя - някой просто е решил да се изгаври с нас сега. "Що ли" - питам и отговор няма да дочакам. Иначе по темата - 90-те игри минати, останалото - колкото, токлова. Като не им се дава и аз няма да давам. Допреди драмите с Юнитито си плащах за техника, сега категорично съм решила, че повече няма, след като окепазиха играта
     
    лудакрава1, dedoto, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Чакай те да се похваля и аз до тук 32 игри:DxD след обед ще пътувам та не знам дали ще мога да играя ,че през тел ми е мъка.От едно поле толкова без никакви екстри и на две да бях играла пак 90 нямаше да стигна спестих си ресурс и отрицателни емоции.Успех на всички ,които ще играят до последно и честито на взели мечтаната награда при мен всеки ден идват рошави гарги няма да ми липсва тази на БП.
     
    .TAINNA., bubolina8, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    .TAINNA., [[Fermerkaa]], лудакрава1 и 3 други харесват това.
  9. 0246

    0246 Обитател

    Излюпих сандъците - хамстери, танц на листата, пого стикове и термални извори. Само дет" сА хАбих :(
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    и моите се излюпиха-унищожител на червеи-вечно търсене на съкровище и гъба на точки.можеше и да е много по-зле но е ясно че мандрата свърши.аз исках фестивал на светлините да ама няма.