Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    този вид евент е точно за тъч скрийн. На телефона съм с Edge, е, не е прекрасно, но бива. За тази игра обаче е идеално. В началото, докато поопозная наименованията на предметите играех на разликите и на 10те предмета. После обърнах на 60 секунди и под 100 точки не съм паднала. Тъй че, пробвайте ако искате, ;):D
     
    sco и .TAINNA. харесват това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    :music:Сандъците Пиколо прибрани и заедно с единия от предишния евент ги извадих нощес да зреят.
    Смятам още да играя, но на основното и пустото, сутринта горската ще я залеся със секвои и допълня с животни.
    Приятна игра, наздраве, лека нощ - кой каквото си избере xD:pxD.

    П.П. Това ми се падна. Щом няма термални извори, моят мечо и вълшебно дърво, може. Щеше ми се подаръчен пакет или букет цветя, но ще е следващ път, все някога ще се падне :).
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 28.3.21
  3. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Определено днес са отпуснали наградите от колелото за разлика от вчера. Нацелих две 200 %, две 100 % и две +1 реколта от около 175 завъртания. Сега вече имам някакви шансове, до преди няколко часа се бях отказал да го играя.

    И други добри неща се паднаха от колелото между другото - розово производство на риби, няколко от последните цъкалки. Доволен.
     
    .TAINNA., .water. и dedoto харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    12 часа без интернет, един куп извъртяни билети, скръндзаво колело.... 66 игри до тук. Растенията може и да ги събера за още 2 дни и няколко часа, но сигурно ще закъсам с изскачащите за последните игри.... калпава работа.
     
    koteto9 харесва това.
  5. sco

    sco Знаменитост

    Гледам, че днес картинките в събитието ще се сменят в 16.00 ч. Означава ли това, че вече сме 2 ч. преди немците, или това е поредният гаф на БП ???
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Означава , че вече немците са 2 часа след нас или с други думи, времето е относителна величина за БП.
    ПП Гледай философски на нещата, че ще остарееш бързо :)
     
    -dd76-, лудакрава1, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  7. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Моите три Пиколо излюпиха Вълшебна шапка Фестивал на светлините Вечното търсене на съкровище .
     
    .TAINNA., ka-linka и Bamze харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Размера на цъкалката след последното ъпгрейдване не е 2х2 (както е посочено в инфото), а е 1х2.
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Коригирано е, извинявам се за недоглеждането.
    :oops:
     
    лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    От Пиколото -Термални извори, Вълшебна шапка и Ингрид:) Бива...
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  12. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    моля, някой ако има възможност да помогне с малко сажди. Благодаря предварително!
     
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Това е любимото ми събитие! Обичам да го играя и наградите БЯХА прекрасни....но БЯХА...Как ще издевателстваш над играчите с над 100 000бр растение за 1 седмица??? С на 6000 падащи и то задължително трябва да си с Хари-та иначе нямаш никакви шансове, защото с такова количество растение няма как да садиш дългорастящи през ноща...самото то е 7,30ч, да ползваш бонуси за добив и разбира се - СТ докато имаш.....
    А за стаята на Маца Маус дори не знам какво да кажа.....тъмна е, графиката е отвратителна, да не казвам, че половината предмети не приличат на себе си, и който я е измислил и после нарисувал определено е имал ниска оценка по русиване в училище или е на много силни халюциногени. Разочарована съм от факта, че се превръща в тенденция да се пускат събития, които или не можеш да завършиш или си на ръба...
    Представете си как някой 13 годишен дава всичко от себе си за да вземе желаните награди и те си остават мираж...или някой на 50то ниво :)))))

    БП, ако разчиташ на алчноста на играчите за 1 сандък Пиколо, значи подценяваш интелигентноста на всички ни, защото всеки може да си направи реална сметка, че за да се вложи огромен ресурс, време, вероятно и релани пари, не си заслужава усилието, за това което предлагаш в случая. Превръщаш играта в надлъгване между теб и нас...
     
    Bamze, gimitko, tanyamery и 17 други харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    :inlove::inlove::inlove:О т мен Голямо Благодаря, без теб нямаше да го почна не да стигна 90 игри радвам се, че има играчи като теб който да помагат на другите. Много Много ти благодаря отново:inlove::inlove::inlove:
     
    Bamze, kakata13, vida_bl и 3 други харесват това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Винаги, когато имам възможност можеш да разчиташ на мен!!! За мен е удоволствие!!!
     
    Bamze, vida_bl, DILQNADELI и 3 други харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря и от мен, радвам се, че имаш здрави нерви, да помагаш и на нас.
     
    vida_bl, DILQNADELI, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  17. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    Благодаря на всички отзовали се за подаръците
     
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    Много добре казано имам препоръка към БП другия път растението да е на 12 часа че въобще да не почвам :sleepy:
    От ляво 77 отдясно 72 другото бонус за програмистите 8)а ми БЕШЕ любимо събитие и го играех на макс но тоя път се оляха :wuerg:
     
    milena7004, Самардапа, kakata13 и 5 други харесват това.