Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моля, прехвърли към мен. Тази сутрин от 150 врътки - преко сили два път + 1 за 6 ч. :cry::cry::cry:
     
    .TAINNA., лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако можеше добре щеше да е ;);)
     
    Последна редакция: 25.3.21
    .TAINNA., tanyamery и лудакрава1 харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Колелото за пореден път е счупено при мен, около 170 парти и обикновени от вчера - НИ-ЩО, имам 10 инструменти + 1 подарък, очертава се да бия хикса на събитието, а скоро - и на цялата игра. От месеци събитията са с ниво на трудност - средно/високо, по-скоро високо, безумни бройки, нищожни награди. Играта вече не ме кефи.
     
    .water., shiky, aylakz и 2 други харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих без да полудея (по аналогия с един стар виц за студентите-инженери)! xD
    В очакване съм, какви запартъци ще се излюпят от Пиколо...

    [​IMG]
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Лошо , Седларов, лошо, аз сега започвам:oops:xD.
     
    -dd76-, elliss_bg, dedoto и 3 други харесват това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Само най-добрите не се плашат да стартират обиколка след другите! :)

    P.S. Точно според очакванията от Пиколо нищо заслужаващо си - два бр. Мултифункционален гений и едно Немъртво съкровище.
     
    Последна редакция: 25.3.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., Bamze и 2 други харесват това.
  7. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Мисля, че има някакъв проблем.Преди малко отворих да играя и отдолу не ми се показаха предметите които трябва да търся.Презаредих и една игра замина
     
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    При презареждане играта не се губи, а започва отначало, но "взима" 20 секунди от времето за изиграване.
     
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Днес е порой от предложения... Явно сме закъсали с приходите :p
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, kakata13 и 3 други харесват това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    Не си само ти ;)с две влизиния на ден имам 10 смлени игри :(което говори зле за БП :wuerg:играта взе да ми става безинтересна и да се губи тръпката :sleepy:колелото нищо не пусна :wuerg:за 100 врътки нито веднъж не се появи 200%:(да не е премахнат? в събота ще го пробвам пак за евентуално ударно събиране на няква бройка 8)ако ли не него и Бат Пират ги пращам трева да пасат xD

    п.п. има смешен бонус (вижте инфото) щото на телефона не можах да го пейсна и на цялата мара втасала рецикломат и липсваше:wuerg:
     
    Последна редакция: 26.3.21
    .water., shiky, pepa551 и 9 други харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ами на фона на цялата мизерия за мен бонуса е що годе приличен.Да не забравяме , че последният беше ХХЛ сандъци , който дори не си направих труда да активирим.Но всеки си гледа от неговата камбанария.И след обяд играта е кошмарно бавна.Онези не проумяха , че прекалено много неща за ден не става работата.Спокойна петъчна вечер на всички:)
     
    Последна редакция: 27.3.21
    dedoto, fermer4etoo1970, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Последно време играта не ми е интересна, нито наградите в евентите ми харесват, нито бройките, играя все още на една ферма, жал ми е за 10-те години труд, но незнам до кога ще ми издържат нервите, много ядове набрах, много кила качих:oops::cry:.


    Ако се огледа човек, нищо хубаво не е останало, не само колелото, ще ми трябва поне ден да се оплача, но няма полза>:(, никой не обръща внимание, по-зле става:mad:.
     
    SKATAVKATA, dedoto, -dd76- и 4 други харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Самардапа хиляди Благодарности за услугата, която ми направи. Без теб нямаше да стигна до никъде. Много много съм ти задължена.:inlove::inlove::inlove:
     
  14. sco

    sco Знаменитост

    Моля, дайте браузър за игра на таблет/Android/ !!!
     
  15. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    На телефона играя с Edge.
     
  16. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря!
     
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    След няколко проби останах с вивалди по малко забива :)но много зависи колко рам има телефона ;)
     
    maqpan4o, sco, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    От трите сандъка Пиколо - Плевачка, забавно плуване и цветни мелодии. Продължавам уж за сега, ама толкова бавно става всичко, че чак се замислям дали си заслужава :eek:. 94 игри засега направих. Ще си върна обаче секвоите на горската поляна и ще садя само на две полета.
    Ама тая калиандра не можаха ли да я направят поне 9-часова....., к"ви са тия 7 часа и половина, на шикалки си играят...:p
     
    tanyamery, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Гонитбата е ужасна, по няколко пъти цъкам на един предмет, докато го отчете:mad:>:(, направете нещо като хората, не остана не развален евент:cry:.
     
    tanyamery, Bamze, shiky и 4 други харесват това.
  20. 0246

    0246 Обитател

    Не си струва и на тъчскрийн. Играта лаги ужасно. Поредната пълна скръб. Преди поне даваха 3 безплатни игри - да опиташ и трите дневни локации. Сега едно голямо нищо - ни награди, ни поне нормално вървяща игра. Абе защо продължавам да се мъча?!? Нотите, преведени като "бележки", са си същите от предните пъти. Короната, преведена като "врана" също. Сериозно!?!
     
    Последна редакция: 27.3.21
    tanyamery, .water. и shiky харесват това.