Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Слушам шефе! Направих корекциите ;) Сега като гледам май всички се редим у лево, строй се на опашката, преброй се xD
     
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В крайна сметка след този евент се задава великденския, който се надявам да предложи много по-апетитни награди, така че ресурсите трябва да се изразходват разумно. Успех.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а тогава накъде ли ще е опашката? xD
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    По Коледа xDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Нали знаеш приказката:гладна кокошка просо сънува особено при БП
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и 2 други харесват това.
  6. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Аз играя само на 10-те разлики,много ме блазнят санъците пиколо,ама докъдето стигна!
    Къде мога да видя всичко което може да се падне от пиколото?
     
    .water. харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    bubolina8 харесва това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Никсън, как се получиха при теб нещата? При мен от три полета с дървета - 80 лупи и 250 сажди, но забравих да пусна в употреба 6- те Харита. :cry:
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз също само дървета сложих с 5 Хари и кат никой път ги разходих.Паднаха 88 лупи и 413 сажди :wuerg:
     
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Добре се представи колелото - 2 x 1 и 4 х 100 %. Доволен съм, ще спестя Подаръчни пакети.
    Сега трябва да сметна как точно да разположа реколтите в 24-те часа, с цел най-малко обикновена/специална тор и най-много лично време извън фермата.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Хвърлям се в Гонитбата, пък ще видя какво точно ще догоня ;) Дано да успея да взема цъкалката и да мога да я боцна на полето с любимци.:) За повече не знам дали ще смогна, но ще играя докрая и както - така!
    Приятна игра на всички ни и готини емоции!!! :):):)

    П.п. Мисля да не махам дърветата от полетата, но ако закъсам с растението - ще се наложи. Ще решавам в крачка!
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Три пъти по 100, една по 200 и една по 1,доволен съм;)
    Още една по 200:) и една по 1
    20 бройки от поле:)
    От 145 парти;)
     
    Последна редакция: 24.3.21
    bubolina8, Bamze, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ехаааа теб много те обичат :D И фермерчето също :D Елате у нас да видите какъв зор е xD от 130 парти даде само веднъж +1 за 6 часа и една плевня за 24 часа :wuerg::oops::cry:
     
    SKATAVKATA и лудакрава1 харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз заложих на XXL дървета ,25 харита 93 лупи ,500 сажди.
     
    tanyamery, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз така ама сигурно лупите и саждите са били май в облак над теб, понеже при мен беше ясно без изгледи за валежи xD
    Все пак успях да направя 35 инструмента. Ще играя, когато ми остане време и, каквото сабя покаже ;)
     
    tanyamery харесва това.
  16. 0246

    0246 Обитател

    Аз от този евент съм взимала 2 гулденови дървета преди време, макар и с триста зора. Този път в дясно освен гулдените е малко нещо постничко, та ще видим докъде ще се докарам с бонуси от колелото. Моят съвет към всички е да намерят тъчскрийн, на който да играят. Тогава 60-те предмета и максимума точки са напълно достижими
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Изобщо не мисля да се напрягам и да си прецаквам очите за умрелите им няколко гулдена.Новите картинки са толкова тъмни почти черни ,че не се различават предметите един от друг цъкаш като гламав в тъмното я уцелиш я не.Няма нещо до което да са се докоснали китайците и да не са го ос.......само вирусите са им качествени.35 игри до сега имам китки за още 12_13 ама няма сажди като ми стане готов кестеновия ред след два дена ще направя малко и да се съберат китки.Играя до 90 ако успея и нито игра повече.На цялата скапана игра намериха време картинки да правят ,че и влизам и ми се върти онова ми ти колело с промоции стотинка няма да видят докато играта не заработи както по време на флаша ,което силно ме съмнява отдавна съм се убедила,че почти не се работи по нищо.
     
    SKATAVKATA, -dd76-, dedoto и 4 други харесват това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Никакви лупи не ми трябват, игнорирам напълно дясната част. Смелих инструменти за 61 игри, след малко ги започвам. В момента, в който ми писне, започвам да им удрям Х и с най-голямо удоволствие си вземам десетте точки. В 14:15 бера последната реколта, вероятно ще се наложи да направя с моментното 300-400 сажди, правя ги пряко сили за 15 секунди, изпатквам последните 29 игри до 90-те и в 14:30 се надявам да съм приключил с тази простотия.
    P.S. От Пиколо не се надявам на нищо свястно, ще ми е интересно дали ще бъда опроверган :)
     
    лудакрава1, bubolina8, tanyamery и 3 други харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Кошмар, някои от картинките са "бой с негър в тъмна нощ" - изключително неприятно. Но този ефект със сигурност е умишлен и желан от БП.
     
    SKATAVKATA, shiky, .water. и 3 други харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С тези плевни успях да напрвя90 игри,дори сметките не излезнаха правилни.
    Отгледах 12 000 бройки в повече ,не сметнах и саждите,имах само за 100 игри,сега ще чакам другия ред за мигновено да е готов , за сажди.
    Всичко 125 игри ще изиграя.
     
    Последна редакция: 25.3.21
    [[Fermerkaa]], Bamze, tanyamery и още 1 човек харесват това.