Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Моите бяха скрънзави 18 гулдена:cry:.
     
    .TAINNA. и staneli харесват това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Моите сандъчета пуснаха 36 лг
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз не виждам картинка:(
     
  4. cecomania

    cecomania Активен автор

    А аз като се смятам с моето сметало са ми необходими около 3 основни ферми,20 дни и около 100 харита......А колко плевни и СТ и СМ-дотам не ми стига сметалото...хихихихихихи......Само да отбележа ,че от 150 парти врътки-нито една плевня....ужасно събитие.На предното подобно имаше награда лалогулденово дърво и там драпах с всички сили да го взема и успях...Но тук голямата награда е неонова анаконда.....УЖАС.....хахахахахахах.Редчето е хубаво(поне за мен)....но дотам...Разбира се,че ще играя докрая.но няма да съжалявам че не съм стигнал финала.Взех си ъпа за сезонната купа....доволен съм....Липсват ми обаче коментарите на Баша и Караконджо..Някой знае ли какво се случва с тях?
     
    Последна редакция: 14.11.20
    .TAINNA., .water., choko_59 и 2 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    И моите толкова дадоха. Вълшебната шапка вече я взех и продължавам нататък. С растенията съм добре. Изскачащите не достигат. Обмислям дали последната вечер да ползвам моментно поникване или да не ползвам, искам ли всичките лалогулдени или не ги искам, май ги искам xD.
     
    .water., .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз съм много доволна от себе си:D( умря циганката, дето ме хвалеше :):pxD). Не вярвах, че ще постигна такъв резултат:) и го споделям с вас;).
    http://store.picbg.net/pubpic/3E/7D/3986689286283e7d.jpg Това благодарение на тези резултати
    http://store.picbg.net/pubpic/DA/0C/71a02a4931bada0c.jpg
    http://store.picbg.net/pubpic/0C/44/e81d80b8e58b0c44.jpg
    http://store.picbg.net/pubpic/5B/52/60bad35de9625b52.jpg
    Още малко ще поиграя и ще видя до къде ще стигна:).
     
    Bamze, Zlobara, bubolina8 и 4 други харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Браво, браво. Тези точки за мен са химера, аз играя на разликите и максимални са ми 95 - лошо. Но ти отправям предложение, ако искаш и имаш време - аз да трупам ресурси, а ти да изиграваш моите игри. :music::music::music: Ще е прекрасно, ако се смилиш над мен и подложиш едно рамо. :)
     
    gigi_421, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  8. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Ще разуча и последната картинка- Парник и тогава ще говорим. Не искам да подвеждам никого. Но аз също не вярвах,, че мога да ги правя тези точки и в началото на играта стигах до 95. Реших обаче да тренирам в помощните ми ферми и така докато науча предметите от картинките. Пробвай и ти:). Иначе ще помогна като си науча урока;):p.
    Пиши ми на лични- никът ми е същият.
     
    Последна редакция: 14.11.20
    tanyamery харесва това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Това ми беше целта шапката взех я и ще цъкам до където стигна има още почти три дни .Играя си на разликите взимам си 105 точки сигурни не се напрягам и съм доволна взех това ,което исках.
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  10. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

    Благодаря за пояснението, но явно съм назад дори с езика тук.. и малко да не кажа нищо не схванах от вложето и постигнатото за 6 часа...., но Поздравления!

    PP Аз се забих като патка в мъгла. На сцената с омара кое там с абележките, че където и да цъкна все не бяха те. Моля помогнете със тази енигма на тази сцена ко е са бележките? Благодаря!
     
    Последно редактирано от модератора: 15.11.20
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    нотите, горе леко в дясно са бележките :).....точно до слушалките
     
    Amelita_ харесва това.
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    От сандъчетата с лалота ми се паднаха 27:). Бива, че можеше и по-малко да пуснат.;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и на мен толкова :D
     
    gigi_421 и ka-linka харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    30 лалота, доволно. Оранжерията обаче ми взе здравето, ще си остана без шапка за зимата :D. Що-годе се справям единствено на десетте разлики, за другите две явно нямам въображение да разчитам наименованията. Ще играя до края на времето, дано стигна до шапчицата.:)
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тази оранжерия е кошмарна има прикрити сто и една безименни глупости, умишлено укрити във фона, докато ги научим и събитието ще приключи.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за първи път не ми харесва събитие. Голямо гонене, голямо препускане, дали ще дотичам на финала не знам o_O Приятелко моя тенк ю за рамото :inlove::music::D
     
    bubolina8 харесва това.
  17. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Тренировка трябва;):). Като се минат 7-8 пъти се научават.
     
    tanyamery харесва това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Искам да попитам как да се обръщам към теб : Гиги или Джиджи ? Пусто око ненаситно, но взех решение да не те мъча, ще карам до където стигна със собствени сили. :oops: При мен даде 51 ЛГ, но аз ги отворих на два пъти по три сандъчета.
     
    Последна редакция: 15.11.20
    gigi_421 и ka-linka харесват това.
  19. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Джиджи ми казвай и както решиш за играта.:)
     
    tanyamery харесва това.
  20. pgpr

    pgpr Подрастващ автор

    https://prikachi.net/image/ZplyB

    Тези предмети успях да намеря в "парник". Ако някой иска, може да допълни.
     
    sabchooo, gigi_421, pile-pale и 4 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.