Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.5.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    На основното колиандра а на другите 2 полета сееш за сажди.
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами те с моментното поникване изскачащите се правят за 5-10 мин., т.е. не бърка по никакъв начин сеенето на калиандра.
    (Цък - сееш 44 полета и цък обираш 44 полета и 44 изскачащи, за 1000 изскачащи това са 45 цъкания, затова му се моментно поникване (или мигновено) защото става съвсем бързо, но да - трябва и еди-коя си редичка и т.н.)
     
    milena7004, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Тази редичка (кестенова) не се ли очертава за продан, в близко-бъдеще. Тя не е ли Ретро- вече?
     
    gigi_421, kakata13, riomde и още 1 човек харесват това.
  4. mell

    mell Редовен

    Последно редактирано от модератора: 30.5.20
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е от ред, но го дават като награда в някои събития. (Както и в настоящото.)

    Нямам никаква идея. но сравнително наскоро се предлагаше платена редичка (Рожден ден-Желание), която върши същата работа.
    https://board-bg.farmerama.com/thre...ети-с-поредици-от-облачета.19322/#post-173884
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    как не съм видяла
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    права 130 игри във ляво и приключвам със евента,за едно лало дъро не си зажлува да се мъча повече,то без лупи нищо не става,намен ми трябват от 2 до 3 игри за да мина една стъпка във дясно,и прецених че няма как дами се получат нещата и спирам,успех на тия където щего бутат до края
     
    bubolina8, kakata13, .water. и още 1 човек харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На полянка с цветни мелодии за повече берекет...

    [​IMG]
     
    bubolina8, riomde, DILQNADELI и 10 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    давай бре! бутай! дървото си струва напъването и борбата, а две вече са си капитал. За месец, 30 дни, едно дърво ти снася 30 ЛГ, а две снасят 60 :D И този успех дето се пожелава с горчивина не го пожелавай на никого ;)

    Ехаааа браво на момчето! ставаш крупен милиардер :D
     
    Последно редактирано от модератора: 30.5.20
    riomde, DILQNADELI и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Не си струва изобщо напъването за 60 гулдена ми то за 3лв. могат да се купят.Съгласна съм с Диляна никога повече няма да си го причиня .Тези подобрения за секвоите никаква работа не вършат ако хората нямат основата.Съжалявам,че се захванах с тази глупост сигурно ще го завърша ако не бръмна и не го зарежа.Изиграла съм 70 игри имам готови още 150 и не ми се започва .Ще отложа за понеделник ако не ми дойде музата гръмвам с Х 60 игри взимам реда и приключвам.
     
    riomde, .TAINNA., DILQNADELI и 3 други харесват това.
  12. kak4i

    kak4i Прохождащ

    И да имам 4199 лало, но ми хареса да се преборя за тези дървета :)
     
    Последна редакция: 30.5.20
    riomde, .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  13. jenny_tm

    jenny_tm Подрастващ автор

    Днес вече два пъти ми се случва да пусна да се мелят "Детективските инструменти", излизам от играта и по-късно като се върна няма нито инструменти смляни, нито налични сажди.
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Милионер ще станеш след една година:);):)
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    по добре да си купя гулдени,отколкото да се мъча за едно дърво,сега няма да висим за едно дърво във играта нон стоп,както казах и преди тоя евент неми се отдава,са ме е яд че прахосах доста супер тор

    11000хил супер тор никога няма да похарча дори и за двете дървета,предишнят такъв евент със около 4500тор взех и трите секвои,което за мен е по добрият вариант от лало дърветата,а сега дадох около 3500 тор и съм до никъде
     
    Последно редактирано от модератора: 31.5.20
    kakata13, .water., .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не се отказвай комши...
    с 3000 супер тор и 1200 мими го минах аз но се вслушах в съвета на мунци само на плодородни да играя и 3 -4 бонуса се прави растението а на другите 2 полета на средни с облагороден амарант правих сажди и с 2 менажерий за лупи всичко се получава при добра подготовка и стратегия
    Да така е по добре да дам 3 лева и ето ти 50 гулдена и аз също като теб мисля 2 ри път такова нещо няма да си причиня в 2 ферми го играх и свят ми се зави
     
    kakata13, gift777, jundra и още 1 човек харесват това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    riomde, DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  18. jundra

    jundra Професионалист

    Браво на Мунци, много добра идея!
     
    riomde, DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Да не би да го търсиш при дърветата, в менюто с вазичката трябва да е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    там го дирихxD