Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.5.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Чудя се,защо си го почнах ама ай да съм в кюпа.Почети съм на финала аз в Германия не гледам филми за да взема безплатни на ден лг сега се навих на това нещо....:sleepy:Вместо да си почивам аз бъкам китки..лудост е това...xD
     
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  2. munci1991

    munci1991 Обитател

    тази идея е на друг играч аз само я споделих :)
    играя на малки пoлета
     
    .TAINNA., tani1980, riomde и 2 други харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Някой пробва ли изскачащи с дървета?Не искам да казвам колко супер тор прахосах, че ме е яд на мене си. Сега имам растения за 160-70 игри, но няма сажди. Нямам облагородено растение, така че този вариант отпада. А тор за дървета имам, мога да опитам да бера по два пъти дневно, че в понеделник и сряда съм квестор и на матурите, което ще рече до вторник вечер каквото направя - направя.
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  4. jundra

    jundra Обитател

    ;)
     
    .TAINNA., DILQNADELI и arseniq1 харесват това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    комш на мен ми ясно как даго избутам ама не е там работата,са не всеки плаща по една камара пари за билети кошници съндъчета със бонуси и тем подобни благини,ами ако нямаш секвои щего искараш ама друг път,за бонусите всеки не може да върти колелото 200-300 пъти нали,такаче тоя евент е направен да се набутваш във пъти отколто ще спечелиш,спирам да пиша по темата че взех да ставам досаден:music::music:
     
    .TAINNA., shiky, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не бъди скромен в мойте очи друг няма както и съвет от друг не съм получила...
    да аз пробвах 2 реколти с ххл дървета напудрени на мах. с по 22 харита на поле даваше по 130 -140 от поле
    Ако идеята е твоя и от мен имаш едно голямо Благодаря.
     
    .TAINNA., ka-linka, riomde и 2 други харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отдавна форумът не е бил толкова активен, но евента е труден, да не казвам невъзможен:mad:.
    Торове от всички видове, не малки количества, всевъзможни бонуси, моментно поникване и все още нямам дърво:wuerg:, гадничко си е, има още време и не спирам да се надявам, но е много напрегнато.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., fermer4o888 и 2 други харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Юхуууу, гушнах и аз двете ЛГ дръвчета. Ама мнооооого съм доволна. :D:music::D
    Успех на всички, не се отказвайте, има още доста време.

    пп. С удоволствие бих ги напудрила с Мимината тор, ама не ставааааа xDxDxD
     
    Последна редакция: 31.5.20
    riomde, [[Fermerkaa]], tanyamery и 9 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бравоооо! Добре да ти служат :D
    Аз още събирам ресурс. Нощес ще правя моментното за сажди на плодородни полета, за да харча по-малко СТ и да стигне, и да остане xD.
    Китките ги събрах. Само 1 игра остава и взимам реда. Имам доста смляни инструменти. Но самата игра е много трудна. Дано успея поне едното дръвче да гушна. Благодарна съм на приятелка, Галя, тя си знае, изигра ми много игри. Всичките до тук, но има ангажименти и не мога да я тормозя. Благодаря ти Галенце! :inlove::D
     
    Последна редакция: 31.5.20
    riomde, [[Fermerkaa]], dedoto и още 1 човек харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Имам си вълшебна фея (всички знаете я нея),
    тъй сдобих се аз с трофея и сега с'ъс кеф куфея :music:

    Бях отписала евента (нямам време), отзова се на момента
    и направи чудеса, от сърце благодаря! :inlove:
     
    riomde, pgpr, bubolina8 и 10 други харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    В никакъв случай не си досаден ,но си прав дадените ресурси изобщо не покриват това ,което ще спечелиш .За мен влагането на пари в торове билети кошници и т.н. е безпредметно.Има къде къде по хубави неща ,за които да ги похарчиш бутилка хубаво вино с приятна вечеря в компанията на човека с когото прекарваш живота си е много по-добре за мен отколкото да го направи някой друг с моите кинти .Успех желая от сърце на всички,които имат хъс , надежда и желание за завършването на събитието.И си пазете силите да се борите и преборите не за виртуално дърво,а за нещо важно,стойностно и реално.
     
    riomde, shiky, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  12. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Имаш право, но нека също не забравяме, че без парите, които обиконовените играчи влагат в нея, тази игра не би същестувала. За всяко удоволствие се заплаща и аз го правя от време на време.
     
    riomde, .water., DILQNADELI и 5 други харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Там е работата, че нещата тук са навързани - доста хора отказват да играят определени събития, дори и с награден фонд сандъчета от редички. К`во толко - един сандък. Ама сандък по сандък..... ресурсите от тях си се трупат - и СТ, и парти врътки, и всякакъв вид тор .... Досадна ставам, ама пари тук не влагам, но пък играя всички събития. Единствените реални пари, които вложих в играта за всичките години до сега, бяха преди няколко месеца - за някакъв ред за % ТО, ама само защото имаше и калинка като добавка /очаквах катаклизъм тогава в игратаxD, слава Богу - нямаше такъв/.
    Истината е, че за играта трябва време, което не всеки има в излишък. Има работещи хора, които не могат да си позволят час по час да влизат и да берат, само защото им тече определен бонус...
     
    [[Fermerkaa]], sm0uk3r71, -niksan- и 6 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Взе ми думите от устата :D Сандъците са голяма благинка и от изиграните евенти всичко е от полза. На всеки 3-4 дни засядам да въртя колелото, защото сандъците преливат. Еееййй комши, добре ме подсети. Бягам да въртя и да опразвам сандъци. Сега ще падне много ресурс xD
     
    riomde, [[Fermerkaa]], dedoto и 2 други харесват това.
  15. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    бих искал да попитам има 107 инструмента лупи нямам сажди 1200 изиграни 33 имам ли някакъв шанс поне за първото дърво инструменти ще направя още проблема ми е яе по някога и с лупи не ги виждам,дано ми помогне някой.при 13 600 вертелешки и 20 000 супертор пак нещо не мога да се справя готов съм на всякаква помощ.цяло чудо ще е ако стигна първото дърво.
     
    Последна редакция: 31.5.20
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    За онези който викаха пас пас и пак пас.от 5 дена не отваряни сандъци,се паднаха, 170,80,22,100и23 бройки.
    и от 160 обикновени врътки каквото се падна.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. pgpr

    pgpr Подрастващ автор

    Тази чудна фея дали ще има желание и време да се смили и над мен? ;):inlove:Не ги виждам пустите предмети и това е!
     
    Последна редакция: 31.5.20
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Още 20-тина игри, но и аз си нулирах СТ( няколко пъти). Сега се чудя китки за куести ли да сея, секвоите ли да вадя?Че и доста ФМ дадоха фира за СТ.
     
    riomde, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    О чак до толкова ми е ясно не ми харесва начина по ,който го правят грубо ,че чак обидно.Разпродажби Мими тор за 333гулдена 250 тор (една реколта)за 11.49 евро 800 тор не стигат за 4 реколти и какво ще направиш с тях нищо и половина.Хората нямащи секвои или друг начин за набавяне на ресурс просто ще се мъчат за нещо непосилно.Правят наградите достъпни за шепа хора това не е забавление .Хубава вечер на всички и да сте здрави.
     
    gigi_421, ella, mell и 6 други харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Съжалявам, нямам възможност.
     
    .TAINNA. харесва това.