Дискусия: "Големият гръм"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 29.12.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Първата фойерверка с едно подобрение дава втората фойерверка като характеристики. Последната е основата с всички подобрения.
     
    маринката74 харесва това.
  2. митак

    митак Прохождащ

    xDxDxD :cry::cry::cry:
     
    маринката74 харесва това.
  3. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Мъдро! Само, хапвай по един Пинки пай, щото шест ЯМЧ-та си е жива разсипия за един куест. Особено, ако си ги купуваш. Ако го направиш така, както го описваш, три до четири трябва да ти стигнат.
     
  4. gadelaBG

    gadelaBG Стажант

    Аз този път няма да мога да го завърша - ямч удари яка цена на пазара и то преди евента. Ще го карам докъдето мога. Иначе засях карамфила на малки полета за утре да е готов :D.
     
    маринката74 харесва това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз карамфил, лук и алабаш засадих, пък ще видим. Набучках сумати дръвца на бахатама а то няма да го отчита.
     
    маринката74 харесва това.
  6. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Абе колеги , недейте да разсъждавате дайте да се веселим в новогодишната нощ !!! Пък каквото можем да направиме все е добро !!!!!
     
    elen4100, .water., ..koni.. и още 1 човек харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    То новогодишната нощ я има всяка година а куеста ще свърши та няма да се види повече. А аз сега събирам храна, ще ми се поне 200 броя да събера до 13, искам да спечеля уникалните производства без значение дали ще произвеждам в тях. А за нова година никога не ходя навън да празнувам,. Има филми висякакви неща да си гледам по тв-о, не обичам да празнувам с хора и да се гъчкам по студовете.
     
    ytre-82, amira и SULIO_PULIO1972 харесват това.
  8. amira

    amira Обитател

    Фермери, моля ви, фойерверк е от мъжки род. Та така, "взимам първия фойерверк и последния", и т.н.:(
     
    Последна редакция: 29.12.16
    -helixme4o-, bilq76, ..koni.. и 2 други харесват това.
  9. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Значи моята работа да се направя на умна няма да стане? :p
    Е, ще празнувам тогава. :music:
     
  10. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Нещо смотанички ми се виждат наградките за толкова много садене. И пак трябва да коля кокошки >:(. Май ще игрия за СХ и бананите и толкоз! 8)
     
    billy97 и .water. харесват това.
  11. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    ЩЕ играя евента, но ТО и ТрО можеха да са повече
     
  12. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Не мога да се оплача, 186 изскачащи
     
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

    хи някой ми е свил подпалките за подаръциxDxDxDи след 10 рестарта не се появяват
     
    маринката74, jundra и Пума~` харесват това.
  14. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    и при мен е така :D
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен, помислих, че няма да се праща като подарък, оправете го по-бързо, защото ще искаме бонус кодxD.
     
    billy97, ..koni.. и maurika харесват това.
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Всеки момент се очаква да бъде решен проблема с подаръците.:)
     
    маринката74 харесва това.
  17. bilq76

    bilq76 Познавач

    та сега е момента Мишо Малинов да ми се реваншира за ябълките и жълтите обори, с които ме зарина утре да ми даде стотина подпалки:p
     
    маринката74 харесва това.
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    :D С тези часове , ще отървеш новата година;)
     
    маринката74 харесва това.
  19. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Подпалките ги има вече като подарък :)
     
    маринката74 харесва това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    81 броя подпалки.
    А да питам по 10 семена ли сте получили, понеже в инфото пишеше по 5, а аз имам по 10? Да не си ги вземат после или нещо друго?
     
    Последна редакция: 30.12.16