Дискусия: "Големият гръм"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 29.12.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!


    Използвайте темата за споделяне на своите впечатления,
    стратегии и мнения за новото събитие!

    Повече информация ЧЗВ

    [​IMG]


    Весела игра и весели празници!
    Екипът на Фармерама
     
  2. lati24

    lati24 Младши експерт

    много лесен изглежда
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    6750x огнено цвете, 6750x цветни фойерверки, 900x подпалки

    Какво можем да спечелим:
    167400 то, 15600 тр то, 56900 мп, 60x супер тор, 60x Мими тор, 90x дървесна тор, 20x супер храна, 30x звездички, 6x златни банани, стикер, цъкалка основа, 4x подобрения за цъкалката
     
    barbados4o, .TAINNA., eva-mina и 9 други харесват това.
  4. dimoof

    dimoof Стажант

    с две растения по 8 ч ,на три полета,а изкачащите не съм ги броил-колко да е лесен:music:
     
    .TAINNA. и ..koni.. харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Ми няма редче и цъкалка на 72 часа 5000 точки и една врътка .Много смотан евент освен супер храната и бананите другото не е интересно.Направо не ми се разбиват полетата ще цъкам така без да я развалям ще взема храната и бананите ако успея и това ще е хич няма да развалям нищо.
     
    eva-mina, krisi026, *Aleksa* и 2 други харесват това.
  6. lati24

    lati24 Младши експерт

    два дни сееш дълги разстения и после два ямч и си готов
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Звездите ,бананите и супер храната си заслужава:)
    Но взеха ,да дават много банани,така че скоро време ,ще имаме изненади на острова;)
     
    .TAINNA. и nefertiti харесват това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Цъкалката като точки е доста прилична. Е, не колкото тези от календара. Но все пак за 12 ч. дава 833,33 то от едно малко поленце. (За сравнение - Приспивна звездичка дава 850 то, а хич не е лесна за намиране.)
    Растенията на трите полета за 2-3 дни са готови. А изкачащите ще видим как ще изскачат. Но не мисля, че ще ме препънат xD.
    Ще го играя. А даже по празниците дългият растеж на растенията ме устройва повече от къс.
     
    .TAINNA., -ENERJI- и ..koni.. харесват това.
  9. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    Няма и да ги разбивам - ще садя на плодородни със супер тор, щолен и невинност. Ако не съм объркала сметките ще имам реколти на 12 часа. Май ме устройва.
     
    Пума~`, nefertiti, .water. и още 1 човек харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Стига да имаш супер тор;)
    През деня ще отглеждам разстението ,през ноща до сутрента дълго разстящо:)
     
    маринката74, nefertiti и -ENERJI- харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Колкото мога и докъдето мога и когато се сетя да обирам не мисля фермата да ми обсебва празничните дни никакви сметки .На края на евента ще видя какво и колко имам ще го бухна и каквото стане.
     
    .TAINNA., SULIO_PULIO1972, pepa551 и 4 други харесват това.
  12. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    И аз мисля да го играя, но този път няма да си давам зор, докъдето стигна, а относно наградите изобщо не ми харесаха.. мисля, че не си струва да се играе, но все пак ще поцъкам ;) :)
     
    shiky, .water. и маринката74 харесват това.
  13. baiete

    baiete Болярин

    И аз ще го избутам 5000 точки не е зле дори и на 72 ч.
     
    [[Fermerkaa]], маринката74 и mushnuk харесват това.
  14. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Можеше да измислят нещо без садене!:oops:
     
    pepa551, shiky, milena7004 и 3 други харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да с развъждане.
    А иначе защо се оплаквате? Растението с вода и тор може да се сади 4 пъти дневно. Аз мисля да го садя в 00/06/12/18 ще си слагам часовниците да ме будят и така. Супер тор имам, вече минах 1000 но съм си поставил за цел да ги дигна на 2-3000 преди да почна пак да я ползвам, затова и разкарах плодородните полета. Ако искате 2 пъти по 2 растения, ако искате на поле и половина по 2 растения 1 псле с 1 вид друго с другия 3-о разделено на 2 и ще имате по 4 пъти от двете цветенца.
     
    Последна редакция: 29.12.16
    sabchooo, SULIO_PULIO1972, lyd_s_motika и 2 други харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не можаха ли ,да измислят някаква задача с изкачащи но без,да сеем ново разстение,да влизаме по два пъти на ден да си оберем разстения който ги имаме в фермата,само да обираме за изкачащи;):)
    И да предаваме рзстения и животни който си ги отглеждаме в фермата ,да предавш разстения и животни според нивото което се намираш;):)
     
    маринката74, pepa551 и .water. харесват това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Е това си се прави всяка година за топ-а при есенното събитие. А и се предават толкова милиони растения/плодове/животни за менажериите, разсадниците и манифактурите. Не е ли малко нахално и за събитие да го правят. Като ви е по-важно празнуването - празнувайте си, аз ще си влизам под час и ще си играя.
     
    Valkaaa76, baiete и mushnuk харесват това.
  18. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Ще опитам, вино, мезета, баници с късмети, ще сеем, ще пием, ще хапваме, до където я докарамеxDxDxD.
    УСПЕХ
     
  19. baiete

    baiete Болярин

    Аз мисля утре да ги развъдя на 31 две обирания , а на 1 така и така съм дежурен ще си намеря време да ги обирам и опаааа 5000 то на моята полянка :p
     
  20. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Ако взема първата и последната фойерверка "Неверочтни фойерверки" /каквото и да означава това/ , дали ще прекарам играта и да ми дава по едно завъртане на 72 часа?
     
    митак харесва това.