Дискусия: Гала залез със светулки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Имам 22 харита, не разбирам от сметките и случайния принцип на БП, затова при евенти с изкачащи ги ползвам всичките.
    Днес отворих порти за новия подарък, вълшебна шапка+:oops:.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Продължавам да чакам отговор на въпроса - Защо вече запалени фенери, след като се активира фигура, се гасят и трябва да се палят наново ??? Кога ще се отстрани този проблем и изобщо знае ли се и работи се по него???
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    Това не е проблем ;)от няколко издания на евента е променено от нечий болен мозък >:(и всяка фигура се играе отделно 8)
     
    Bamze, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  4. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Много ти благодаря за пояснението! :D Като чета ФАЯ по диагонал така става. :p Прекрасен ден!

    П.П. Но има и нещо хубаво в този начин на игра - преди всяка фигура първо паля фенера с 10 палатки и взимам 20 СТ. ;)
     
    Последна редакция: 12.8.21
    dedoto, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    И аз така ;)xDама в началото са бях отплеснал :cry:
     
    .TAINNA., maqpan4o и Bamze харесват това.
  6. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Извинявам се но аз нещо не разбрах.След като съм запалила всички финери какво да правя.Май нещо се обърках

    Вече разбрах,че всяка фигура трябва наново да се стртира.Жалко изгубих много време.;)
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Гала-залез-със-светулки.21637/#post-196646

    Че в случая, щом си побързал/а да запалиш всички фенери, а не само тези от дадена комбинаци, "предай" комбинацията с най-много запалени фенери, т.е. [​IMG], това става с кликване върху комбинацията и после натискане на бутона Активирай вдясно. Тогава ще я отчете в лентата с напредъка.
    И след това се заемаш със следваща комбинация, докато "предадеш" всичките 15.

    Има достатъчно време, за да довършиш спокойно и без влагане на ресурси.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Bamze

    Bamze Болярин

    Запалих няколко фенера за красота!!! Фенерите, които изискват предаване на изскачащи. Не направих никаква фигурка, но аз пасувам този път ...
    Късмет с изскачащите, приятна игра на ентусиастите и готина почивка на пасуващите!:):):)
     
    dedoto и ka-linka харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Запали всички фенери със изкачащи и ще получиш една фигура, после си избери кои фенери да запалиш пак-има един за 10 палатки него първи го запали и после останалите все ще са ти от полза:)
     
    tanyamery, Bamze и БабаМеца харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за полезния съвет! Последвах го и направих фигурката. Запалих фенера за 10 палатки, наистина е от полза!
    Каквото събера от изскачащи, стига да стигат - ще ги използвам да паля фенерите за тази фигурка. Благодаря ти!:inlove:
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не можеш да повтаряш фигура.
    Просто огледай дали има и други, които могат да се изпълнят само с изскачащи.
    :)

    П.П. Май няма, но още веднъж можеш да запалиш всички фенери с изскачащи без да "предаваш" фигура. Все нещичко ще капне.
     
    Последна редакция: 13.8.21
    Bamze харесва това.
  12. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за уточнението! Важно е! Е, аз и без туй играя само за красотата на светлинките ...
     
    dedoto и mushnu4ka харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Остават ми само 3 игри с общо 2502 растения и съм готова. Фъркати не ми трябват, но все ще капне някоя стотинка от тях :D
     
    Bamze и ka-linka харесват това.
  14. koteto9

    koteto9 Старейшина

    актидивирасе когато си иска не ни дава достъп да завъпша задачата аман от глупостиб ид4343190
     
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Хубав евент - спокоен. Хареса ми, без навиване на безумно количество ресурси. Пък и редчето не е лошо.
     
    .TAINNA., Bamze, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.