Дискусия: Гала залез със светулки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Излез и влез наново.
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    187 на 167 изскачащи, не е зле. И аз ще играя всички фигури накрая. Успех на всички :)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не забравяйте, след всяка изпълнена фигура натиснете АКТИВИРАЙ.
     
    [[Fermerkaa]], Bamze, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    Ама булка викай по рано през дуваря :(набързо щях да изхабя ресурсите xD
     
    -niksan-, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ужасно трудно активирах първата фигура, тази само от изскачащи, дето е най-вляво.
    Светеше бутона, но докато отида с мишката до него ставаше неактивен. В някой момент успях и аз не знам как.
    :cry::cry::cry:
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Веднага след като изхабих моите ресурси:oops::cry:, викам с цяло гърло, да не ме последватеxDxDxD.
     
    lilimim, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  7. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    Интересно как на 202 полета се слагат 22 Харита и се падат от 180 поленца 197 падащи, като от едно поле може да се падне само 1. Кажете и на нас да се научим.
     
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, аз пък и от двете полета изкарах по 202 броя изскачащи ;), с 28 Харита
    Ами няма нищо чудно - Харитата не са били сложени там като паметници, а 202-те поленца са били засадени, обират се след старта на събитието толкова поленца, колкото Харита искаш да сложиш, рестартира се и се бере. Aко Харитата са повече, може и поетапно да се слагат със съответно рестартиране на играта.
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и 3 други харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Не са от 180 поленца, а от 202. Някои изскачащи са се паднали от полетата, които обрах преди да сложа Харита, сложих Харитата, презаредих играта и тогава обрах останалите полета. Точно за същата технология е писала staneli.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, staneli и 2 други харесват това.
  10. lilimim

    lilimim Активен автор


    Благодаря, че предупреди за активирането.
     
    Bamze и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  11. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    А аз от 202 полета имам 202 падащи без Харита. Просто садя АМАРАНТ.
     
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Така, да бъдем обективни - получил си толкова, защото заложеният процент този път на изскачащите е доста висок. Ти зададе въпрос и ти отговорихме съвсем коректно. За старта си насадил амарант, ама ако играеш събитието, минаваш на събитийното растение, нали така?
    Имало е случаи, при които от амарант, с 28 харита, 4-5 редички с проценти и все пак да паднат не повече от 170 броя изскачащи....

    пп. Активирането на фигурите става много трудно.
     
    Последна редакция: 11.8.21
    .TAINNA. харесва това.
  13. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    Благодаря за пояснението. Винаги съм се чудел как става защото никога не съм си местел Харитата.
     
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Има нещо гнило в цялата система с фенерите. Изиграх първата фигура, активирах я, получих си наградите, сега като ида на същата фигура и кликна върху фенера със супер тор, ми излиза активен бутон предай. Че аз така мога да направя супер тор за 10 години напред, само да имам палатки.

    П.П. Опааааааааа, визуален бъг, предавам в първата фигура, активира се във втората. Рекох да пробвам, нали съм българче xDxDxD

    П.П 2 Продължих да си кликам на фигурите, да видя какво се случва и... греда. Що не вземат да оправят играта един път всичко да върви гладко. Ето какво съм маркирала - фигура 2. Кои фенери трябва да запаля за нея, я някой специалист да се изкаже
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 11.8.21
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    Като стигна ниво за него и аз сигурно ще сея, но не съм толкова пораснала. Доста ниви още ще прекопая докато стигна там.
    Затова сея каквото дълго ми трябва за задачите в читалището, днес беше юта.
     
  16. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    При мен е същата простотия. >:( Не само някой да се изкаже, но и да се предаде към властоимащите, за да си оправят поредното мазало. :mad::mad::mad:
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Излез от прозореца на събитието и опитай пак - поне при мен така се получава, т.е. вижда се каквото трябва.

    П.П. lilimim, имало някакъв проблем с предаването в 14 и 15 комбинации (т.е. най-десните две), работело се по отстраняването му. И не мога да надникна при теб, да видя какво е отчетено, тъй като посоченото ID в изтрития ти вече пост не е вярно.
     
    Последна редакция: 11.8.21
    ka-linka харесва това.
  18. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Да, вижда се каквото трябва, но иска да се предава за вече запалени преди това фенери. Какво правим в този случай?! Да меля отново раници като съм смляла всички искани бройки и съм запалила фенерите с тях?! Омръзна ми от експерименти, вместо да предавам спокойно каквото трябва и където реша!!!

    П.П. Очаквам предложение за решаване на проблема или предаването му към БП, за да го разрешат.
     
    Последна редакция: 11.8.21
  19. lilimim

    lilimim Активен автор

    Преместих питането си в раздел "Общи проблеми" и затова го изтрих от този раздел.

    ID 12847832
     
    mushnu4ka харесва това.
  20. jundra

    jundra Професионалист

    Аз стартирам сега, от амарант получих максималният брой изскачащи понеже ти прочетох поста и реших да тествам и аз - какво ще се получи ако обера без Харита, след това насях минзухар - да видя какво ще даде оттам - също без Харита получих по 202. Актиривала съм обаче редовете в Небесната за изскачащи, като смятах да добавя и Харита. Само че като обрах първите 10 полета с амарант за да поставя Харитата - видях че получих 10 изскачащи и реших че изскачащите ще ми се паднат по 1 от всяко поле.:D
    Общо взето се забавлявам, успешен евент на играещите го, на другите - приятна почивка!

    П.П.
    В минзухара даде отклонение обаче след няколко повторения без Харита - спаднаха изскачащите до 169, 162...
    След като поставих обаче 10 Харита на полето, се качи на 192, повторих също за да видя дали ще има разлика в резултата, но не 192 си останаха - тук вече един вид си ползвам 100% шанс за изскачащи - 50% от Небесната и 10те Харита на полето.
    Утре може да се позабавлявам и с растението от събитието..
     
    Последна редакция: 11.8.21
    .TAINNA., Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.