Дискусия: В музея

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Бубе, моля сподели сега с нас, тази акция със зеленчука заслужава ли си ?
     
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Защо продължителността на евента е с ден по малко???
     
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    За да ни е гадно xDособено с падащите
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Събитие - Големият банкет за рождения ден | Farmerama BG
    Събитието ще бъде удължено поради днешния проблем в началото му и съответно ще приключи:
    Край: 29.01.2022 г. в 11:00 ч.
    тоест вместо в 23 ч. снощи, приключва днес в 11 ч.
    :)
     
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ами за мен да, но с Харита. Започнах тази сутрин да сея със събрани 606 инструмента. Най-добре падна от люляковия боб, там 100%, а става за около 9,5 часа с маска, лехлем, есенция. От ямс картофи някъде 55 ми даде, около 2,5 растеше, от тиквички 35 плюс минус, за някъде 1,5 час.
    Целта ми беше като активирам подаръчните пакети и нещо от колелото да мога след това веднага да продължа с второто растение и мисля че ще се получи.
    Освен това използвах тези бонуси за повече растения при обирането на растения за читалището в основната ферма.
     
    tanyamery харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Добър въпрос, ами спопед мен на практика сумарно евента е пет дневен ( 120ч. ) вероятно в началното инфо би било добре да ни дават и продължителноста на евента в часове.
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Това се отнася за евента за рождения ден. Аз мисля, че играчите питат за евента с музея, но не мисля, че е с ден по малко....
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. samaila

    samaila Младши експерт

    Buba62 - за коя точно маска, мехлем и есенция става въпрос?
     
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    маска бахама, лечебен мехлем, есенция на познанието
    маската не е на слот, другите на сребърен
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    До тук съм събрал 314 ,сея дългото растение.Без харита обирам.Още 400 и съм готов има време.
     
    лудакрава1 харесва това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    ?Принципно евентите започват в сряда и завършват във вторник.А този започна в петък и завършва в сряда...?Явно аз не разбирам, би ли ми обяснила
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и -niksan- харесват това.
  12. samaila

    samaila Младши експерт

    BUba62 - Благодаря! Обаче не виждам маска бахама на пазара?
     
    Последна редакция: 29.1.22
    Bamze харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На пазара е няма.Може някой играч да ти изпрати който има .
     
    Bamze харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Да не забравите да пускате кехлибара да се мели след някое дъъъълго мелене, за повече разсявания с второто растение.:)
    Нямах никакво намерение да форсирам нещата, защото събитието е на плантацията, а там не ми пречи по никакъв начин, дори и до края да го влача... Обаче тази сутрин колелото ме изненада:) . Изскачащите се събраха само от дългото растение. Бяха се натрупали и 15 кехлибара и вече съм на второто (късото) растение. Сега вече не бързам, когато - тогава.

    пп Ако някой има нужда от маска, да каже...
     
    Последна редакция: 29.1.22
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и fermer4etoo1970 харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От дългото растение - още една реколта и съм готова, но .... още 300 изскачащи ми трябват, за да започна късото. Довечера ще слагам нещо дълго - така и така утре ще пътешествам, без игри и интернет, предпочитам да се насладя на пътуването.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Bamze харесват това.
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    С растенията приключих. Имам още да събирам 437 изскачащи.
    От моя гледна точка, значи с моя начин на игра и времето, което отделям за нея, без някакви бонуси, въртене на колело, ползване на супер тор нямаше да се получи вземането на всички награди, само за отглеждането на растението с гола вода и оборска тор щяха да ми трябват 6-6,5 дни, по нощите посмъртно не ставам, каквото успея в рамките на 12-13 ч. това.
    И за статистиката ще споделя, че изхабих около 950 супер тор, 35 парти билета, 20 обикновени билета и по 1 обиране на наличните ми подаръчи пакети, паднали ми се от сандъци Пиколо. Харитата също не мързелуваха.
    Засях чушки за изкачащи сега, защото няма време за люляков боб до полунощ. Още нещо след това ще засея и през нощта люляков боб и мисля сутринта да съм приключила.
    А започнах с късото растение защото исках задължително обора за панголини.
    Приятен следобед, фермери!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, Bamze и 2 други харесват това.
  17. elva

    elva Прохождащ

    Известно време не съм играла,и сега не се сещам за какво са наградните точки,къде да ги търся и за какво се ползват.Благодаря.
     
  18. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Ако някой има свободни подаръци моля да ми изпрати Инструменти за разкопки - няма да мога да ги събера
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Наградните точки са точки в сезоните. Те също са временни събития, макар и по-продължителни.
    Тук можеш да прочетеш за тях:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Сезони-обща-информация.18888/
    А тук за сезона, който в момента е в играта:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Сезон-„Рожден-ден“-сезон-21.22131/
    Приятна вечер!
     
  20. gevre4e

    gevre4e Стажант

    само единия куест(ръкав) ли може да се играе, защото отначало си изхарчих всичкия кехлибар за зелена боя и сега не ми дава възможност да си смеля червена боя