Дискусия: В името на сиренето II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 16.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    Моля, за искрящи конуси !!! Благодаря на тези които ще се отзоват :) Ника ми е същият !
     
  2. kle71985

    kle71985 Активен автор

    моля малко помощ с конусите.благодаря предварително

    nik kle71985
     
  3. dnids

    dnids Младши експерт

    Моля, за искрящи конуси
    Благодаря на тези които ще се отзоват

    nik dnids
     
  4. _Касандра_

    _Касандра_ Прохождащ

    И аз нямам думи :2 къртици,петли и хамстери, 2 бъза, лимон, яп. клен дюля.... не знам каква глупост ще израсне на острова :))))))))
     
  5. dididin

    dididin Младши експерт

    Ха ха и аз имам хамстерче, за него съм абонирана, задължително имам по един, един гълъб и другите две още чакам, от дърветата за сега ягодовото дърво е добре и на острова кумкват xxl за сега

    П.П. и да допиша от дърветата дъб, дюля, бъз и лимон супер а ..............
     
    Последно редактирано от модератора: 21.3.15
  6. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Ето ги и моите награди:
    японска вишна, японски клен, ягодово, бъз XXL, финикова палма XXL, лимон XL;
    3 нара - 2 XXL и един обикновен, 2 шамфъстъка XXL, огнено;
    щъркел, котки, производство на гъши пух - оранжево, зайчарник - оранжев.

    Като ги пресмятам в стойност 120 лг никак не са малко - ама предпочитам да ми ги дадат в брой, а не в стръкчета и обори. И тези изненади вече нещо не ме изненадват изобщо или ако ме изненадват то е неприятно. Предпочитам да се знае в наградите какво точно ще спечеля, отколкото - "нещо там, да ти замажем очите".
     
    -helixme4o-, tutifruti9, [gabi]04 и 2 други харесват това.
  7. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    В тоя ред на мисли 120ЛГ са 4 СМС х2,40 лева=9,60лева ако може да ми ги върнат в картата:music::music::music:xDxDxD Не съм нагълллллллxDxDxD
     
    -helixme4o-, tutifruti9, wilma11 и 3 други харесват това.
  8. desi232

    desi232 Посланик

    аз няма да им давам реални пари,не изкарвам по 2000 лв заплата
     
  9. bilq76

    bilq76 Познавач

    Да се запиша и аз: във фермата 2 лимона ХХЛ+1ХЛ, праскова ХХЛ, японски клен и каталпаХЛ:music:тази каталпа не ми се беше падала от 2 месецаxDxDxD, на острова нар, шам, огнено, авокадоХХЛ, личиХЛ и седра от оборите щъркел другите след половин час ще са готови! В общи линии като се има в предвид, че не съм дала и стотинка за загадъчни нещица доволно, но друг път е било и по доволно:D! И този евент отива в историята и даже е документиран със стикер за внуците!
    П.П. Лисици, гълъби и червени риби!:sleepy:
     
    Последна редакция: 21.3.15
    Valkaaa76 харесва това.
  10. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И аз да кажа: от стръкчетата във фермата-нищо и половина. От оборите-таралежи,цели два броя,гълъбарник и. . . още не мога да повярвам-розов краварник!
     
  11. danislavova

    danislavova Стажант

    моля за помощ , трябват ми конуси
     
  12. -bambina10-

    -bambina10- Стажант

    И аз моля за конуси. Благодаря предварително!
     
  13. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз! Аз! Аз! :D
    Мила, не знаех че си пълна с тея миризливци - хвърляй насам обещавам да ти върна каквото си поискаш. :music:
     
    черешка харесва това.
  14. dil1606

    dil1606 Стажант

     
    Последна редакция: 22.3.15
  15. kle71985

    kle71985 Активен автор

    И аз моля за конуси. Благодаря предварително!

    nik kle71985
     
  16. dnids

    dnids Младши експерт

    Моля, за искрящи конуси
    Благодаря на тези които ще се отзоват

    nik dnids
     
  17. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    При мен дръвчетата са :Портокал XL, Японски клен -2 бр. ,Мушмула -2бр и Бадемово дърво XL - пълно разочарование, като изключим клена, тъй като на мен той ми липсваше.
    Пандите не съм отворила. Аз съм на 85 ниво , а тези златни банани не стигат за нищо. С това отваряне на руните се обезмисля играта на острова. Дори и да бях ги отворила се съмнявам , че от оборите ще излезе нещо интересно. Все ми се падат щраусарници , ясла за магарета и все от този род.
    Всеки път си купувам майстор строител и нищо - нито вълци , нито мечки , елени и т. н. , и след време хоп "за последно в играта":mad::cry::oops:.
     
    wilma11 харесва това.
  18. черешка

    черешка Старши болярин

    Добрем. Не искам нищо. :) Хубав ден.
    По темата - куеста е приключен. Трънката все ме прескача... xD
     
    Последна редакция: 22.3.15
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    От цялата простотевина, която ми се нарои от стръкчета и майстори, единствено на една седра и един тамарин се зарадвах - тях си ги нямах. Трънки, мрънки - явно другия път. :)
     
    Последна редакция: 22.3.15
    MARV3000 и -helixme4o- харесват това.
  20. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    Моля за малко помощ с конусите.благодаря предварително :)
    ник : patetoilieva_9
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.