Дискусия: В името на сиренето II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 16.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мале, малееее, какво очаквах от стръкчетата, какво ми се падна, надявах се , че поне една трънка ще дадат, а то пак каталпа ми се падна, че и ХЛ, ябълка ххл, портокал ххл, ягодово дърво и 2 японски клена>:(:mad:, голяма изненада:eek:, тези каталпи до кога ще присъстват ??????
     
    FrozenKiss, Мариана07 и Valkaaa76 харесват това.
  2. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    На мен ми се паднаха Бъз ХЛ - 1 бр., бадеми ХЛ - 2 бр., кайсийка ХЛ - 1 бр. и сега слагам последното стръкче с голяяяяма надежда на трънка хихихихи - а дано, ама надали хихихихи
    пп - последното дръвче - ягодово :)
     
    Последна редакция: 20.3.15
    FrozenKiss и черешка харесват това.
  3. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    от това , което чета си мисля защо се пъна въобще и хабя ресурси за нищо.
     
    FrozenKiss харесва това.
  4. kle71985

    kle71985 Активен автор

    моля помагайте с искрящи конуси

    kle71985
     
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Отчет и аз да дам за стръкчетата - елха XXL, финикова палма XXl - 2 бр., японски клен, круша XXL и орех XXL. Голям късмет, голямо чудо - радост, радост.... нямам думи просто....

    пл. Добавям и резултата от оборите - оранжев кошер- 2 бр., оранжев овчарник и къртици - пълно фиаско.
     
    Последна редакция: 20.3.15
    FrozenKiss и -helixme4o- харесват това.
  6. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    оранжев кошер- 1 бр., оранжев хамелеон 1 бр. и 2 бр. хамстери е това ако не е късмет здраве му кажи
    от всички изброени по горе имам по много може би това е целта на играта да имаш във фермата по 100 обора от всеки
    п.п. извинявам се ако съм отегчила някой с моите ръзсъждения
     
    Valkaaa76 и FrozenKiss харесват това.
  7. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    При мен от стръкчетата пълна боза.... от оборите ми изскочиха очите - 2 вълка, къртица и мишка, тези за бахама ги чакам...
    Вече знам със сигурност никога да не си купувам обори, само овчарници, козарници и еноти.... xDxDxD
     
    Valkaaa76 и черешка харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ето, на такъв късмет се надявам-вълк да ми се падне, трънка няма, дано оборите да са по-добриxD.
    Не, че вярвам, но тайно се надявамxDxDxD.
     
    [[Fermerkaa]], Valkaaa76, FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  9. черешка

    черешка Старши болярин

    Ще ти пратя вълк. :)
     
    FrozenKiss харесва това.
  10. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И аз имам 2 вълчи пещери в повече. На ПиТ пращам на който му трябват.
     
    черешка и FrozenKiss харесват това.
  11. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Моля за вълча пещера.
     
    черешка харесва това.
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    Стига да може да се пращат.... че как ни режат и там не е истина!!! Че ако е пак последните три месеца... не се знае.
    И на мен така ми се паднаха вълците, два едно след друго.
    Имаш го. :)
    А кой искаше скункс ??? :)
     
    Мариана07 и Valkaaa76 харесват това.
  13. sahara83

    sahara83 Познавач

    Благодаря за предложението само дано скоро го пуснат тоя пит че имам чуството че скоро не са го пускали .Къде изчезна мистериозно и аз не знам.
     
  14. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Имаш я! Само ме подсети като пуснат ПиТ.
     
  15. valencia1978

    valencia1978 Прохождащ

    А за тези панди коя руна трябва да е активна? "Статуя за отглеждане на панди" ли?
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря, Чери, ще се реванширам с нещо, което нямаш:p.
    Но като гледам БП забравиха не само ЛГ, но и ПиТ:mad::mad::mad:.
     
    черешка харесва това.
  17. черешка

    черешка Старши болярин

    Обещала съм. Нищо не искам. :) Ще има, юни месец, шефа го каза официално, чакамеее. :p Птицечовка не си намирам все още...стиснат народ, а уж са дашни...xD а и едва ли ще се подарява...
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, статуята за селектиране на панди, но за да можеш да селектираш панди трябва и да можеш да ги отглеждаш, така, че и двете статуи ти трябват.
     
  19. valencia1978

    valencia1978 Прохождащ

    Да аз първата съм я отворила и отдавна отглеждам панди. Просто се притеснявам да не дам в тази руна 20 банана и се окаже грешка. Дали точно тя е нужно да се отключи, за тези панди. Благодаря ти за отговора!
     
  20. sahara83

    sahara83 Познавач

    Ей упорито човече излязох с голяма мъка отворих статуята за отглеждане на панди .Сега съм ги пуснала в любовен сезон направо море от любов добре че имах малко храница. И сега като взема 4 обора и като ми се паднат поредните хамстери ще си умра от кеф.:D
     
    FrozenKiss, mianst и xari_myri харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.