Дискусия: В името на сиренето II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 16.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Привет, дъбовите стъкчета са инстумент, необходими са за постояване на производствата на прасетата и на хамелионите.
     
  2. dididin

    dididin Младши експерт

    Благодаря, не съм обърнала внимание че се казват дъбови стръкчета, мислех че са някакви листенца......
     
  3. viikiii

    viikiii Прохождащ

    аз нямам нито котки нито мишки как да го изпълня ???
     
  4. dim6300

    dim6300 Стажант

    здравейте, дали не е удачно при обявяването на стръкчета и загадъчни обори да се пояснява какво дават, защото вече станаха с нови наименования и не мога да се ориентирам какво дърво, евентуално, мога да получа
     
  5. dididin

    dididin Младши експерт

    Можеш да си купиш от пазара, малко са скъпи в момента, но ако си решила да играеш...
     
  6. Привет, разгледай предната страница, там има подобен въпрос и отговор на него.
     
  7. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Как можахте да измислите тоя труден куест??? НЕВЪЗМОЖНО Е! и после защо хората не събират звездички.....ами от такива невъзможни неща.... На 83 ниво съм и за мен това е пълен абсурд....а да не говорим и за играчите по моето ниво....
    7 000 лунно цвете
    16 000 зора
    900 искрящи конуси
    24 лимон седра
    24 вишнев цвят
    12 котки
    15 къртици
    15 мишка
    6 диви магарета
    3 товарни магарета
    6 дзен падна
    3 панда на кокили
    6 хамелеон треньор
    3 фитнес хамелеон
    мммм да ще стане... Поне растението да беше 1, а не 2....
     
    mell и wilma11 харесват това.
  8. adibobi

    adibobi Напреднал

    чети внимателно, цъкалките и реда го взимаш само от новите растения и изкачащият предмет, другите задачи, ако искаш ги играй, лично аз няма да отключвам селекция на панди, успех
     
    trol4o1, Valkaaa76 и denislav4o216 харесват това.
  9. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Да така и ще направя, но все пак не е честно. Щом ще се прави някакъв куест, нека да е достъпен максимално.....
     
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Това е достатъчно достъпен куест. Аз не съм отворила пандите, нямам и банани да ги отворя, но поне редичката в небето, цъкалките и другите задачки вече са достъпни, а не като предишния, на който едната цъкалка не я взех, че видиш ли, хибискуса ми не беше отворен.
     
    mell, denislav4o216 и trol4o1 харесват това.
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    пак тъпи селекций недостъпни за всички които играят без пари и смотани награди
    некви мижави точки за бахама
     
    mell, wilma11 и ..koni.. харесват това.
  12. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Ще го играем няма начин дано само да има бейби бум;)
     
    xari_myri и черешка харесват това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    здравейте и аз ще го играя до където мога,супер храната ми е на минимум,а и нямам достатъчно пари
     
  14. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    И аз ще го играя.На 85 ниво съм от днес,но имам селекциите.Някой от животните си купих и сега се моля конусите да са по -достъпни.Ако ги събера ще довърша куеста.Успех на всички!
     
    xari_myri харесва това.
  15. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Ще го играя избирателно - нямам отключена селекция на панди. Бройките от новите растения ми се струват прекалено много, като се има предвид, че няма да може да се сади на Бахама. Конусите също са много, имайки предвид колко малко точки дават новите растения.
    Наградите са хубави, но вместо вентилатори и дъбови стръкчета можеше да отпуснат по някое бананче :p
    Успех на тези, които ще го играят! ;)
     
    черешка харесва това.
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    И за сметка на това ги сложиха в постоянния куест за острова...където да се чудиш дали да дадеш бананчета или да ги събираш...изобщо не очаквах там да сложат. Но стратегиите им са уникални....:cry:
    Аз смятам да играя целия куест.
     
    aleks62-40, Zlobara и trol4o1 харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще изиграя целия куест, но най много ми хареса, че цъкалките могат да се вземат без селекции:p.
    Само незнам как ще изкачат конусите, но да се надяваме, че ще ги съберем.
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ
     
  18. 0246

    0246 Обитател

    Аз намирам за впечатляващ начина, по който се възприема мнението на играчите:
    1. хората поискаха по-малко растения на събитието - получиха 23 000бр. необходими в този куест
    2. хората се оплакват, че им е трудно да съберат изскачащите предмети - искат им 900 конуса за 6 дни
    3. пожелаха повече банани - спряха им звездите
    4. пожелаха по-добри награди "според нивото" - получиха 750 ТО + 280 МП + 2 дъбови стръкчета + 1 парти билет

    Загадъчните обори и дървета няма да ги коментирам, защото са си пълна набутвация за високите нива. Аз лично получих 2 птицечовки във ферми на 12 и 7 ниво от последния майстор-строител, което означава, че процентната вероятност да ти се падне от най-новия обор е една и съща за всички нива и съответно реалния шанс при високите нива е неизмеримо по-малък, отколкото при ниските.

    За мен това ще е поредния куест, който ще играя избирателно, защото за пореден път наградите не си заслужават вложените усилия и ресурси. А тъпите решения ще възнаградя с това, че просто няма да влагам повече никакви пари в играта. Досега плащах я за занаят, я за домашен любимец, но вече имам чувството, че ми се подиграват. Така че като ми пишат "играй безплатната онлайн игра" - ще си я играя безплатно... засега... Докога - не се знае. Моето търпение е далече от безкрайно. На другите играчи, вярвам, също.
     
    gevre4e, wilma11, Az2 и 9 други харесват това.
  19. gevre4e

    gevre4e Стажант

    всичко е добре , но как по дяволите да си изпълня пандите след като ги нямам отворени и нямам и златни банани?
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    тях можеш да ги прескочиш и да изпълниш всички други задачи.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.