Дискусия: Вълнения на плажа

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 11.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    трудна работа.особено без харита.ще трябва да засея дългорастящите поне три пъти.и освен това има и растения на събитието.ясно е че няма да се спи.дали си заслужава е друг въпрос.
     
    bubolina8 харесва това.
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Май неее! Аз за сега само ъповете на цар на крайбрежието съм събрала и то с мъка,за другата цъкалка се отказах.Но не се знае дали ще успея да ги събера всички до края!
     
  3. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    направо си се чудя с чий акъл го почнах>:(още 200 формички трябва да събера:wuerg:тоа гьотверен де го измислил че през работен ден и с час три следобед>:(тва е от мен бия му хикса8)
     
    .TAINNA., bubolina8, kakata13 и 2 други харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Справих се и с тази част и съм готова за следобедната.
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    ден девети.1705 растение на събитието-330 изскачащи и шест пътнически чанти.
     
    .TAINNA., gimitko, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Това го започнах късно, защото не мислех да го играя. На днешния искат много стойност от това-онова, ще видим дали ще се справя. Определено съм доволна, че играх - от сандъчетата се паднаха прилични бонуси - 2 пъти по 100% растение, което не си е за изпускане. Единия вече го ползвам за любеничките, а и очилат кактус пада повечко. Доволна съм!
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  7. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    прерязах му лентата на десетдневния куест.що супер тор и тор на Мими отиде не ми се приказва.но нали е за спорта..
     
    .TAINNA., milena7004 и ka-linka харесват това.
  8. milena7004

    milena7004 Експерт

    И аз го приключих този дъъъъъъълъг куест.
     
    choko_59, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. ТИН

    ТИН Обитател

    Това с растенията е добре. Но за в бъдеще , ако има пак такова събитие , ще е добре малко да се отпусне кранчето за изскачащите предмети от полетата !
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.