Дискусия: "Въздушно шоу"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Проверете в инвентара си (менюто с вазичката, раздел "консумативи") може да имате останал сандък с инструменти от предишно събитие. Ако го отворите сега (бутона "използвай" под сандъка), можете да получите и етикети.
    Имайте предвид, че се отварят всички налични сандъци от избрания размер наведнъж.
     
  2. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Хайде-пуснаха Бейби бум.
     
  3. mirandas

    mirandas Подрастващ автор

    От къде мога да си взема обикновенна къщичка за гъски...жълта взех...но няма на какво да я поставя и къщичка за куфари взех обикновенна
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Купува се в магазина.
     
  5. mirandas

    mirandas Подрастващ автор

    Благодаря за отговора....;)
     
  6. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    От 2 ХХЛ, 2 ХЛ и 920 обикновенни получих същия резултат - 4 етикетаo_O:mad:
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен 400 обикновени бяха съвсем скръндзави - не пуснаха нито едно етикетче.
     
  8. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Обикновенните ги отваря по 100 броя наведнъж а не всички;)
     
    joujoujouj харесва това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Сандъците от гъските великодушно пуснаха 1 етикет, днешния ББ засега нищо особено.

    П.П. Въздушното шоу минато раз-два, а през почивните дни може би отново ще си опитам късмета. Днешните остатъци:

    [​IMG]
    Но директно прескачане към нещо височко не и не, максималното беше от обикновени гъски - канадска, само 1х. Но пък няколко рискови селекции ми се получиха.
     
    Последна редакция: 8.7.15
    [[Fermerkaa]] и ZORBA13 харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Уау! И ти си късметлия! "Голяма ваза" са ти отпуснали нещо ;)xD
    Я не се офлянквай, ами беж в производството, спастрил си необходимото за една манифактура! :p
     
  11. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Бума при мен не е бум:mad:, но се чудя защо никой не продава на пазара селектирани гъски?
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    къде е,не го виждам в читалището:eek:
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И защото някой трябва да се престраши да продава, че първоначалните им цени са ниски, на никой не му се набутва xD.

    Не бързай, раничко още за него, след временния ще се появи и той, на 14.7. май беше.
     
    desi232 харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    всеки гледа да си изкара куеста първо и тогава. А после идва и другия постоянен, в който също се влагат селектирани. Постоянните куестове ще влязат в игра след като свърши временния куест.

    При мен е завършен вече! :)
     
  15. ddss79

    ddss79 Стажант

    според календара днес трябва да има бейби бум...обаче не намирам инфо...
     
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    началото е от 19:00 часа, рефрешнете страницата и ще се покаже. Ф1 при мен не помага...
     
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    куеста завършен и реда напълнен,добри точки дава реда на ден :):)от как пуснаха да печелим точките от небесните редове свалиха цените на лангоша червеното боле и нектара от манго и портокал поне :):)
     
    черешка и Valkaaa76 харесват това.
  19. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Куеста приключен. Резултатът - нов ред в градината плюс 1 гъска охранител и 2 гъски пътешественик.
     
    черешка и -niksan- харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    на мен освен канадска гъска друго не прескочи:cry:
     
    черешка и Valkaaa76 харесват това.