Дискусия: "Въздушна надпревара"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 25.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Стъпките със сигурност са 304 (44+60+65+71+64).
    А моят вариант е предимно с обикновено гориво - 115 бр., ХЛ - 33 бр., ХХЛ - 15 бр. И ще са ми необходими 1123 изскачащи.
    Това за редчето, цъкалките, 40 супер-храна, 8+ 1 баха загадъчни, 3 купончета, 4 златни банана, 52 мими тор, 24 дървесна, около 310 хил. то, около 75 хил. тр то и още някоя несъществена дреболия.
     
    Последна редакция: 26.7.16
    nefertiti, kaliopa, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  2. bilq76

    bilq76 Познавач

    на 3-та задача съм ги изкарала 68 :oops:и да и аз гледах банани, СХ и супер тор, както и загадъчни, но само от бахама
     
    kaliopa и лудакрава1 харесват това.
  3. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Въздушна главоблъсканица. Добре, че поне този път написаха нивото на трудност - "високо".
     
  4. desi232

    desi232 Посланик

    а назад може ли да се връща,ако реша да взема някоя от наградите
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Айде бе хора отговорете на един елементарен въпрос ако ползвам само биоXXL ще обирам ли наградите без да се мотам нагоре надолу?Ако не знаете кажете го за какъв .....е тоя форум като никой не отговаря?
     
    lu4o, kosdas и desi232 харесват това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Би трябвало да обереш наградите (малките), които са само в коридора, който си избрала.Това се отнася за биоХХЛ и биоХЛ.Докато с обикновеното можеш да сменяш коридорите според това, което искаш да вземеш от малките награди.
     
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    и аз мисля да го карам така нямам комп и време дано подаръците работят
     
    desi232 харесва това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не, Деска, в този куест само напред. Но малките награди, през които си преминала, ги вземаш.
     
    kaliopa и desi232 харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря Тани,но би трябвало не значи ще мога или не.Как да преценя какво гориво да използвам.
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз лично ще използвам обикновеното, за никъде не бързам.От официалното разбрах, че само с него ще можем да сменяме коридорите.

    Лентата можете да сменяте по всяко едно време с 1 обикновено Биогориво. от фАЯ-та.
     
    .water. харесва това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз предимно обикновено, малко и от другото, където ще може.
     
    kaliopa харесва това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Получават се всички награди, през които се минава но само от съответната лента, като няма значение от горивото и стъпките минати наведнъж. Назад нннеможем да се връщаме.
     
    kaliopa и .water. харесват това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е мен ме домързя да смятам къде колко и какво, затова само с един вид.Ама пък не ми се ще да изпусна и от малките награди...Та за такива случаи като моя се сещам за няколко български поговорки... xD
     
    kaliopa и mushnuk харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Разгеле благодаря за отговора.
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На бахамските полета вече и инструменти фъркат, крайно време беше.
     
    kaliopa харесва това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Подаръците се получават или поне аз нямам за сега проблеми с тях,но ще ги следя ,че като гледам с колко изкачащи започвам ще са ми нужни.Успех на всички и да не си забравите каските ей и коланите като фъркате да не се приземите овреме.
     
    lu4o, kosdas и ficho_123 харесват това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А парашути дали ще ни дадат, ако вземе да стане авария, де? И дали самолетчетата са оборудвани с катапулт?
    xDxDxD

    П.П. От количеството изскачащи, с които започнах, хич не се оплаквам.
     
    kaliopa и lu4o харесват това.
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    а аз имам от 20 пак само 1

    181 падащи + 20 подъръка прави 182
    тва е от най вишите математики
    явно не ги владея аз
     
    AIDA_78 и Valkaaa76 харесват това.
  19. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    От 68 Бахама плодородни полета с Медена роса - 66 туби. Няма Харита там, Купите са на мах и са на Мъдрото дърво. Беше ми интересно да видя колко дават пъпешите.
     
    .water. и lu4o харесват това.
  20. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    И при мен медената роса отпусна доволни бройки. Макар че малко по - късно се включих в "летежа" и не успях да направя ползотворно разсяване, поне началната бройка изскачащи е задоволителна.
    Не схванах - имаме две ленти с подаръци, използвам примерно обикновено гориво и правя крачка по крачка, има ли шанс да взема подаръка и горе, и долу?