Дискусия: Викингска сага

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 3.4.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Вигинкска сага 14

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    редове+предметивсички награди
    Златен корен
    21 710​
    25 050​
    Рог за пиене
    936​
    1 080​
     
    maqpan4o, pepa551, Bamze и 3 други харесват това.
  3. koteto9

    koteto9 Старейшина

    играта е супер стигса да нея окапазят тия майстори
     
    Последно редактирано от модератора: 3.4.24
    bim177, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    На първа мишена - 120 монети. Изключих анимацията, че от нея обикновено забиваше преди, сега не зная как ще е, но предпочетох да не рискувам.

    Купих трите цъкалки, сандъците с бонуси, загадъчните дървета и единия обор. Събирам монети за мимината тор и супер торчицата и май ми се изчерпва интересът към магазина. 22 мишени до сега, ще си помисля дали да играя след 31 или ще си сея оранжевата далия за читалището.
     
    Последна редакция: 6.4.24
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този път решението с трите реда е перфектно, особено по отношение на ниските нива - така колкото и време и ресурси да имаш поне едно редче ще вземеш :music::music::music:.
     
    maqpan4o, -niksan-, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  6. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Рогът за пиене не се пада често. Потърсих тук някаква стратегия, но този път няма нищо. Започвам вечер да сея някакви по-дълго растящи, но какъв ще е резултата ще се разбере утре. Успех на играещите и на неиграещите!
    ПП. Програмистите да сменят отвреме на време тъй наречения случаен принцип! Последните 5-6 пъти от където е да взема загадъчно дърво все захарен клен ми се пада!?! Вече вдигнах кръвната захар на макс. Страшно неприятно е с този захарен клан, сменете го , моля.
     
    Последна редакция: 6.4.24
    sany888, maqpan4o, koteto9 и 6 други харесват това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Наистина е добро хрумване. Аз напоследък играя куестовете много пестеливо. Уморих се от бъговете и си дадох по-дълга почивка. И сега изиграх само до първия ред, точките за нивата на фермата. Другите редове не ме блазнят.
    Приятна игра на всички и успех с изскачащите на играещите куеста ;)
     
    maqpan4o, koteto9, milena7004 и 3 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.