Дискусия: Викингска сага

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    4 пъти нацелвам център от раз, ама без полза, можеше да дадат маааалко повече монети поне за първи и втори опит. 50 игри, още 6 ще направя до утре на обяд да взема и второто пиколо. Програмата ми е изпълнена. Сауната заради точките за зеленчуците ли е само?
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    5 часа и 20 минути ме делят от второто Пиколо. Значи цел максимум ще е изпълнена, макар и по трудния начин със 74 игри.
    Не успях да нацеля мишената от първи път, здраве да е, все пак ще успея да взема всичко, което ми е интересно и което искам.
    Приятна вечер, фермери, евентуално и наздраве!
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  3. troi333

    troi333 Активен автор

    Ако задържиш курсора на мишката върху всяка от предлаганите цъкалки във викингския магазин, ще видиш пълните им характеристики :)
     
    .TAINNA., Bamze и ka-linka харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Видях ги, голяма цъкалка с малко точки, само заради бонуса за зеленчуци за мен не си струва. Та попитах да няма и някоя друга благинка, която да пропускам.
     
    .TAINNA., .water. и -niksan- харесват това.
  5. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Сложих две подобрения на Яйцето на ингрид, но по никакъв начин не отбелязва, че домашният любимец е ъпгрейднат.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Визуално нямат разлика вариантите на Викингската дълга къща (I, II, III или IV), но при задържане на мишката върху нея това се вижда. (Както и поставянето на подобрението се вижда, а и минава някакво кратко време докато предметът се подобри.) Евентуално играта при теб да се тутка и да не е отчетено поставянето на подобрението?

    П.П. В инвентара ти се намират 3 подобрения, а на игрището една къща I и една къща IV.
     
    Последна редакция: 20.9.21
    .TAINNA., tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    викингите мнооого стиснати към мен! Не ми дадоха център на първия ред и ми изядоха едни 150 монети, много парти билети и СТ! Трима приятели опитваха на няколко пъти да го направят и не успяха, значи БП ми е сложил греда :mad: Вместо да събера нужните монети още преди 3 дни, аз се мотах без резултат до преди малко! УУУУУУУ на Викингите! УУУУУУУ на БП! >:(:mad:>:(
     
    kakata13 харесва това.