Дискусия: Викингска сага

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ред и три ъпа с 36 игри, 155 монети за едното пиколо, доволна съм до сега. Два пъти целнах центъра от раз, ама не дават повече от 15 монети вече :cry:
     
    .TAINNA., -niksan-, .water. и 4 други харесват това.
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Имах късмет и уцелих центъра от първия опит също, успях да събера всичките допълнителни монети - пълен комплект уцелени центрове!!!:D
    Реда го взех, наредих и обрах. :)
    Сега се боря за последния ъп на Яйцето. Него съм го сложила да зрее при Любимците.
    Късмет с центъра на мишената ви желая!;)
     
    .TAINNA., -niksan-, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Да е като за първи път да се ахнем, ми то му свикнахме на ужаса xD
     
    .water., Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Имам една викинска къща, взех 2 ъпа, но не искат да ги сложа, трябва да си купя яйцето и да ги слагам на него, когато се излюпи, така ли е:oops:, нещо не съм дочела като хората.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаш Викингска дълга къща IV от предишно викингско събитие. Нея не можеш повече да подобряваш.
    Т.е. на новозакупените подобрения им трябва нова основа, т.е. трябва да купиш и яйцето на Ингрид, за да можеш да ги ползваш.
    (А яйце се предлагаше преди време във фермерския магазин срещу 650 фермерски монети, но явно не си го купила тогава.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря.
    Ще се купува, няма как.
     
    .TAINNA., Bamze и mushnu4ka харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само че аз сея само на две полета,когато си уцелил плевни ,плюс 1 бройка пуснал си подаръчен пакет.Няма как да смогнеш с рогове.;):)
    Имам си тактика преди започване на всяка задача.
    Не почвам с дълги растения и пак вадя по 190 броя изкачащи от поле.
     
    Bamze, .TAINNA., лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дори и никой друг да не се интересува, на мен ми е любопитно, каква е твоята тактика. Би ли споделил. Откакто играя Фармерама все подпитвам из форума за разни тактики и стратегии, затова и отдавна отворих темата "Обмяна на опит". Все събирам акъл от другите, но все още нямам чувството, че играя рационално.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пиши ми на лично;)
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Никнейма ти в играта е същият, нали ? И да знаеш от мен пристигат само самолети, съобщенията ми не работят.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Същия.Защо да не ти работят,ако влизаш през таблет или телефон и мойте там не работят.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Именно, аз играя само през таблет.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.практически приключих.взех реда -яйцето-трите му подобрения и двата пиколо.гледам другите награди и нищо не ме заинтригува.все пак ще си доиграя бонуса имам 100 процента реколта.така и не улучих центъра от първия път.както и да е.и така се получи.успех на всички.
     
    Bamze, .water., [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да помолим екипа да предадат за този проблем? Не е нормално да си хабиш въздушните съобщения, за да пишеш на някого. Играта през таблет и телефон е същата като през комп или лаптоп. Може би програмистите ще намерят решение.
     
    -niksan- и tanyamery харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Няма проблем!!!Без проблем се пише и през телефон. Изпробвано лично...Просто клавиатурата пада надолу трябва да се издърпа. Да не се оплакваме само за неща който друг ги е казал без да сме пробвали. П.С пише се перфектно с телефонаxDxDxD
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    само изразих мнение Дилянче, няма как да пробвам, защото нямам таблет, а с лупите няма как да играя през телефона :D
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вярно е твърдението на Никсън, и това от кога е така преди месец за ренцо писах на един френд от телефона да ми играе игрите сега пробвах съобщение се праща но празно защо така това от кога е така? През пуфин клавиатурата се издърпва нагоре а през ейч горе в дясно 3 те точки и ти се ортваря клавиатурата. може да се изпрати но не мога да пиша в полето за съобщение, пробвах и с копиране пак празно го изпраща *** и това осераха
     
    Последно редактирано от модератора: 19.9.21
    .TAINNA., -niksan- и tanyamery харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    това имах предвид, че хората с таблет и телефон имат проблем, който програмистите трябва да огледат. За ренцо ми се обади да ти го изиграя ;)
     
    -niksan- харесва това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Най-накрая нацелих и първата игра от раз, ура. Аз ще взема от магазина "Викингска сауна" - дава 25% ТО за зеленчуци, може да се слага и на полето за любимци. Който не знае какво да си прави монетите ,купете я, а на ПиТ, ако не я харесате, подарете ми я.;););)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    :cry: изиграх 81 игри и първата не ще да ми я даде, има нещо гнило във викингите! Не е възможно първата игра да ми я спират! >:( И аз искам сауната :oops:
    Танчеееее ела мама да ми я направиш или някой, който умее :cry:

    п.п. Сауната не става за ПИТ. Имам в една малка ферма и не мога да си я прехвърля. Забранена е.
     
    ka-linka, tanyamery и Bamze харесват това.