Дискусия: Викингска сага

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 18.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DAN63

    DAN63 Обитател

    Еххх , за тези 250 гулдена ще трябва да гледам 62 дена кино - средно по 4 гулдена на ден....
    От друга страна 100% са си 100 % , не са никак много , но не са и съвсем за пренебрегване... Тъпото е че не знам дали си струва да се играе цялата навързана серия от куести , от които всеки отделен най вероятно няма да си струва да се играе , ако съдя по наградите и реда за първия(демек този). Следващите навярно пак ще са със същите награди (разбирай никакви)...
    Та цели 2 месеца за 100% , постничко ми се струва някак си , постнооооо :(:(:(:cry::cry::cry:
     
    FrozenKiss, nefertiti, shiky и 7 други харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Времето на "узряване" на ресторанта към последните ъпове не намалява ли, или си е все 20 часа ? Вероятно този ресторант ще може да се слага на полето за дом. любимци, но да попитам, защото не го видях написано черно на бяло.
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, не намалява.

    И аз, и аз. (Ама все пак - за един подочух, че ще си струва мъничко. За другите даже на мен ми е рано да знам xD.)
    Аз виждам 3 седмици с общо 4 събития, айдия неимею как ги докара 2 месеца (не си единствения, де).
    ;)

    ПП1 А фабриката я влачихме доста повече, ако не ме лъже паметта. И то за цели 25%. И пак се ръсихме (който пожела и му беше по джоба) 250 лг, така че според мен нищо ново под слънцето.
    ПП2 Многократно сме предавали на БП, че като цяло на играчите не им допадат навързаните събития, но пак продължават да ни ги предлагат.
     
    Последна редакция: 18.5.21
    FrozenKiss, nefertiti, bubolina8 и 7 други харесват това.
  4. DAN63

    DAN63 Обитател

    Е , Шефа винаги вижда по добре :) Направо ме успокои , щом няма и месец , ще се играе :):)
    А фабриката я помня , но не с добро....
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Така е 100% са си 100 ама предпочитам да чакам пускат чат-пат по някое яйце с прилични % 1х1 някой редче (скоро имаше такъв ред )може да се случи да не мога да играя да не завърша ала-бала и да си дам златцето на вятъра ,не благодаря.Колкото отпусне ъпове БП толкова после някой мнооооооооого далечен ден ако нямам място в полето за любимци няма да ми свиди да го разкарам.Нивата не са ми приоритет предпочитам да си разчиствам къщурката .И не на последно място ме дразни това извиване на ръце с навързани събития(те хората не работят карат на фотосинтеза ) и как грубо и остро се опитват да скачат с двата крака в джобчето ми не не не аз съм жена пари взимам ама не давам лесно:D:p.
     
    -dd76-, kakata13, FrozenKiss и 11 други харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Играя, защото обичам да мятам брадвата, пък колкото игри успея да изиграя толкова. Дали ще взема реда, не знам. Да посъбера малко цъкалки, че ми се посвършиха, добре ще дойде! ;)

    Получих Ресторантчето на Тошко, боцнах го на Фара, ако изпадне отнякъде ъп, добре, ако не - изобщо няма да го мисля.

    Късмет с изскачащите, успех с мишените и готина игра въпреки всичко пожелавам на ентусиастите и играещите!:):):)
     
    .TAINNA., FrozenKiss, .water. и 4 други харесват това.
  7. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Няма ме на тази игра, обичам да мятам брадвата, но реда не заслужава копането.
     
    FrozenKiss харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз пък се заиграх да видим до кога xD
     
    Bamze, FrozenKiss, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Купона , първата цъкалка и може би фм . Планинската маргаритка по ми радва очите ;)
     
    .TAINNA., FrozenKiss и .water. харесват това.
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Разсадих влизам преди малко празно, ако и утре е така се отказвам:inlove:
     
    FrozenKiss и Bamze харесват това.
  11. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Добро утро!!! Успех на играещите, приятна почивка на почиващите от евента! Аз започнах, но ще видим... играя, но ходя и на работа и през телефона стана почти невъзможно да се играе, не знам как ще е занапред, но ако нещата не се оправят да може да се играе човешки и от телефон, май ще се отказвам от играта, като цяло, не искам да си късам нервите искам да играя за удоволствие...
     
    Bamze, ..koni.., mimi123123456 и 5 други харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мятането на брадвите е голям проблем: ингрид замръзва, брадвата и трябват 5 мин. да пристигне до целта, ужас.
     
    nefertiti, .TAINNA. и FrozenKiss харесват това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Спри анимацията (горе вляво)
     
    -dd76-, Bamze, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Получи се, благодаря.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.5.21
    Bamze, .TAINNA., fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В абсолютен противовес с бутилката (тайното съобщение) от предният евент, която си беше "истинско съкровище", тук няма да имаме никакъв проблем с изскачащите........... Тези малки разлики обаче, често ни струват доста нерви и ресурс за съжаление.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., .water. и 4 други харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих,взех ъпгрейдите и токените,с 26 игри;)
    Останах 3 игри,но и да ги изграя няма какво да си купя от магазина със звездите.Точки за сезона не ми трябват,стигнах 39 ниво.
    Чакам следващата глупост ,да пуснат където ще играем ,за ъпгрейдите:pxD
     
    .TAINNA., Bamze, ..koni.. и 2 други харесват това.
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Изиграх 20 игри, събрах 700 монети със звезда - със 600 купих ъповете, сложих го на полето за любимци, но няма да спирам на 25 игра...харесват ми цъкалите и ще се пробвам да ги взема...токените не са ми приоритет - +1 за 1 косене на 1 или 2 полета си е едно ''няма нищо'' (200-400бр) на фона на 20-25000бр и за оставащите 7 дни се съмнявам да събера 9 за тази гимнастика. Сезона съм го приключила, така, че борбата ще е за 1х1 цъкалката:)
     
    dedoto, лудакрава1, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Напредвам и аз имам 9 игрички:D:pама време има доста няма за къде да бързам не ми се върти колелото ще събирам врътки за някой по свястно събитие .
     
    Самардапа, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Утре като обера мелодии,гъби и клопки,24 токена събрани по 150 процента са 3600 процента.Всеки си решава за какво и как да ги използва,До сега само веднъж се излъгах да използвам 9 токена за +1 бройка.
    Между другото във вторник се пребирам ,няма да ме има и ще играя само през таблет,няма кой да се мъчи през 5 часа да влиза в играта.Влизам сутринта обирам цъкалките и вечер готовите редове.Отдавам се на почивка.Имам и много снежни човеци за обиране.един снежен човек е по хубава цъкалка от тези който можеш да ги закупиш със звезди.Вчера от 50 парти един снежен човек и две кози уцелих.
     
    Последна редакция: 21.5.21
  20. Анаконда

    Анаконда Прохождащ

    От 27 игри взех ъповете и останаха 190 монети,чуденката е дали да се я пак за още цъкалки?
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.