Дискусия: "Викингска сага"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Приключих, взех каквото исках. Повече не ми се играе. Направих 85 супи, докарах средно по 46,4 монетки от една игра. По-добре от очакванията. Като цяло ми хареса. Както винаги графиката беше прекрасна. Минус - голямото количество растения и времето им за растеж. Да, 8 ч. са по-удобни за работещите. Но пък за 4 ч. може да се отдели един ден от уикенда и да се нацъкат. Остана да видя какъв ми е късметът със загадъчните.
     
    cecka66, dimitrinkani1, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  2. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Според мен не е минус времето за растеж - почти на всяка ферма рогите изостават от растенията дори при 8 часовият растеж, така че никой няма смисъл от 20 000 растения със 200 изкачащи. Не всеки има по 20 харита (казвам го благородно - без завист , защото и аз имам някое и друго хари) , не всеки има по много супер тор и възможност за моментен растеж ( отново без завист - и супер тор и облагородени имам) , така че не виждам смисъл да се стои нон-стоп по фермите. 99% от играещите са заети хора , работещи без уикенд или някой случаен на 5-6 седмици и да си го използва да следи часа и да се регва във фермите просто е отвратително към него и към семейството му. Това е лично мое мнение и го споделям , защото все по-някакъв начин постовете от форумите отиват и по на горе в йерархията на играта. Кефихме се гласно ,че куестите са лесни и се минават на един дъх за един ден и сега хоп нужни по 30000 растения , 3000 изкачащи , много ресурси и СЛУЧАЕН ПРИНЦИП.
     
    MARV3000, buba.georgieva, .water. и 6 други харесват това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От загадъчните от куеста - един захрен клен ххл и една питомба ххл струват. Другото - дърва за огрев и материал за фермерския експерс. Повече късмет желая на още играещите фермери!
     
    лудакрава1, -helixme4o- и jundra харесват това.
  4. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    мноого ми харесва на мене този евент. за мене не е минус 8 часа за растението така не съм цял ден и непрекъснато пред компа а има и супер тор. Хората са ни дали 1 седмица за задачите пък вий искате за два дена да ги нацъкате. вчера взех реда и вярвам че и другите награди ще взема без да се зоря.
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз мисля, че ще успея с всичко, реда е готов и някои неща от разни си напазарувахxD.
     
  6. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Без да си давам зор, без да бързам за никъде - евента приключи. Споделям изцяло мнението на sabchooo.
    Който иска да живее във фермата - негово право си е.
     
  7. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    И аз мога да кажа ,че с 2 влизания на ден във фермата успях да взема реда с цъкалките ,;)остават ми още 2-3 нещаот другите да си набавя и приключвам с евента...така,че продължавам със...
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    амхерстия, тамаринд, серда , киви , смокиня, райска ябълка -всичките ххл,,,,японска вишня , елха , ягодово -ххл и трите ,черна върба, хвойна,ягода хл, от оборите рибарче, другото плява
     
  9. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Имам си Язовец и това ми е най-голямата печалба от евента:music::music::music:. Дърветата по-нататък ще ги бучна.
     
    [[Fermerkaa]], лудакрава1 и sahara83 харесват това.
  10. sahara83

    sahara83 Познавач

    Нещо са щедри и на мен ми пуснаха язовеца.:)
     
    лудакрава1 и desi232 харесват това.
  11. kle71985

    kle71985 Активен автор

    следете показателите на съставките зелените точки под тях много е лесно

    аз почвам да повтарям с цъкалките

    както обичам да казвам това е един от малкото шансове да вземем всичко от играта

    незнам защо са дали ниво на трудност ВИСОКО
     
    Последна редакция: 15.5.16
  12. riomde

    riomde Активен автор

    Най-накрая и в моята ферма се разхожда язовецxD, лебед, оранвева мечка и жълта сова, от дърветата само мангостин, другото не е интересно.
     
  13. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Седра,амхерстия-XXL,дрян,язовец и лебед-много доволно този път.
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Този път нищо интересно от загадъчните - за нивото ми да се падат ябълки, орехи, кокошарници... направо е смешно.
     
  15. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    При мен нищо интересно дърва за огрев бол и материал за следващият експрес :)
     
  16. ПЕПО1226

    ПЕПО1226 Стажант

    Клаусена 2 бр,питомба ХХЛ,грейпфурт,нектарина, оранжева баба меца.Другото не струва.
     
  17. почти мвинаги вземах по 50 точки,ама не ми се хабеше ком байн за малки полета и взех само нещата от магазина
    цъкалките този път ги икономисах
     
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Значи аз както обикновено съм каръка в цялата ситуация :oops: Ни язовец ни читаво дърво, но пък се сдобих с поредната ябълка Ххl o_Oo_Oo_O Е как да не и се радваш на централно място във фермата съм я засяла:mad::mad::mad:
     
    bubolina8 харесва това.
  19. iliqnbg

    iliqnbg Прохождащ

    здравейте имам нужда от 3 рога за едно последно хвърляне, надявам се да си взема и стикерчето
     
  20. denimiro

    denimiro Стажант

    здравейте имам нужда от 4 рога, Благодаря предварително