Дискусия: "Викингска сага"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 10.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Този път пък аз се усетих да си изпапкам щоленчето и невинноста преди да засея,че иначе все пропускам,иначе от дървета и карамфили-196 рога,не зная дали е добре,ще видим.
     
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам 119 роги, стигат ми мисля. Повече от 2 засявания на всички полета няма да правя, не искам нищо от наградите освен сиропа и дръвцата, реда и цъкалките да си ги държат. Торове и глупости също не искам, няма да садя толкова много при положение че не искам да си хабя торта - 6 часа да ги чакан - нема да я бъде.
     
    mama191176, shiky и .water. харесват това.
  3. riomde

    riomde Активен автор

    Насадих 4 ферми както му е реда, вода, тор, супер тор и вода, влизам да обера след определеното време и изненада:
    на двете ферми супер тор наполовина, на едната изобщо го няма, само на една всичко си е наред.
    ???????
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пробвах веднъж хвърлянето на брадва. Резултат - 40 монетки. Минииграта е приятна. (Поне засега xD.)
    Но защо веднъж надписът беше на английски? (Good!) А останалите на български? (Невероятно! и т.н.)
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    който иска подарък да ми пише на лични
     
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Хайде, бе хора, давaйте съвети, стратегии, за по-лесно справяне.
     
    Последна редакция: 11.5.16
    aylakz харесва това.
  7. aylakz

    aylakz Редовен

    Даааа и аз 4акам съвет и помощ:):):):)
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    В случая стратегии надали могат да се правят,щом всичко е до късмет и "случаен принцип".
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  10. The.Farm

    The.Farm Болярин

    стратегия - пробваш винаги различни руни, остриета и дръжки в цикъла от 5 хвърляния, ако нямаш късмет за първите 4 хвърляния да нацелиш 50 точки,
    то на последното 5-то хвърляне правиш сбор от най доброто от 4-те хвърляния и квот вземеш.
     
    Последна редакция: 11.5.16
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    georgiev и lion8080 харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Последна редакция: 11.5.16
  13. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Здравейте . Днес към 18:20 някъде обрах 2 полета с карамфили с максимум бонуси,няма да ги изреждам сега . Засях въпросното растение на острова с всички видове тор и добавих ванилия , а на основните си полета насях рози с вода и тор. Отварям сега и двете си ферми и какво да видя .... Няма нищо насято . Ресурса изхабен , 5 налични семена , нещата който съм насял ги е отчело , но не и като обрани . Кажете ми кога и как ще бъда компенсиран , тъй като пропускам вече незнам колко събития заради тъпите ви бъгове. ИД и на двете ферми : ID: 11468090 , ID: 49987270 .
     
  14. nik76112

    nik76112 Напреднал

    aylakz харесва това.
  15. tani1980

    tani1980 Полубог

    При мен пък друго се получи по-рано.Не ми отчете изяденото чатни и при първото обиране от новото растение, знам имам изядено чатни и обирам спокойно...., започвам да сея и ооо изненада - няма бонус +2.Проверявам лентата с бонуси - честито, няма такава екстра.
     
  16. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    С малко стратегия е истинско забавление! Чудесно е!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искам да улуча центърааааа, но не успявам.
     
  18. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    всеки път е различно, най-лесно се открива дръжката щото имаш само пет възможности. При остриета и руни пробваш през две и оставяш за последното хвърляне комбинация от най-добрите (най-много запълнени зелени точки). Четири точки и половина си е супер, УСПЕХ!!!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искаш да кажеш, че не може да се улучи центъра всеки път, дори и да си с еднакви показатели, господ да ми е на помощxD.
     
  20. _QNA9696_

    _QNA9696_ Прохождащ

    Произведох в мелницата 5 супи , но не ми показва че ги имам за да стрелям , отидаха ми на вятъра златния корен и рога за пиене - може ли за проверка на проблема.
    Играч: _QNA9696_ID: 8014478
     
    –divane- харесва това.