Дискусия: Викингска сага 3

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Да ти е честита секвоята!:)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  2. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    за протокола - 3 чорбички ми трябват още, за да завърша
    от загадъчните - акация / и то две/, секвоя и бизони
    още си нямам сандалово обаче, тъй че куестите в читалището ще продължат да висят незавършени :cry:
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Най-после бизон. Друго нищо интересно. Акация и секвоя на ПиТ:)
     
    bubolina8 и .water. харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Не плачи ами на ПиТ ми пиши;)
     
    Gold_teror и SmetAnka харесват това.
  5. cecomania

    cecomania Активен автор

    Колеги,закупих си 6 "тайнственно дърво "Байкал",но не ми бяха зачислени...Към кого трябва да се обърна за помощ?

    cecomania5 е фермата ми
     
    Последно редактирано от модератора: 6.5.17
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Трябва да оставиш ид, за да проверим. Освен това използвай бутона редакция, ако искаш да добавиш нещо, а не прави многопостия :)
     
  7. cecomania

    cecomania Активен автор

    ID 53663601...Извинявай за многопостията.За пръв път пиша и не знаех ,че има такъв бутон...
     
  8. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

     
  9. amira

    amira Обитател

    Секвоя и копринено, всичко останало е за склада. Оборите и дърветата на Бахама - също.
     
    bubolina8 харесва това.
  10. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Стана ми интересно, но много късно започнах да играя това събитие, но ще гледам да го завърша. :) Остават ми още 14 супи. От 26 опита съм изкарал 1214 парички.
     
  11. deskataaa

    deskataaa Стажант

    нито секвоя,няма и бизони,само едно сандалово и хвойна ххл,другото за размяна.
     
    bubolina8 харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отново съм разочарована от обори и дървета на фермата, но на острова 2 шоколадови лози ХЛ и дуриан, лозите ме зарадваха, все още нямах от тях:music::p.
    И все още не съм уцелила диамантената мома, май ще си остана със златното момиче:mad:.
     
    bubolina8 харесва това.
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма проблем :)

    Дръвчетата са поставени и вече обрани на 2017-05-06 03:11:12, като от тях е получено Ракитник XXL, Скоруша XL, Елха XXL, Черна върба XL, Финикова палма XXL и Маслина XXL
     
  14. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И аз приключих само на Бахамата нещо читаво се пръкна 2 смирни :). Оборите пъна скръб отиват в склада , от стръкчетата се пръкна една хвойна XXL и поредното копринено дърво, всичко останало дърва за огрев :)
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Продължавам да се боря за диамантената Ингрид:)
     
    bubolina8 харесва това.
  16. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Успях да взема редчето доволен съм не знам дали ще успея до утре още 5 игри за цъкалката ,но като цяло за мен евента беше успешен.Все забравям да сложа оборите и стръкчетата:D
     
    bubolina8 и .water. харесват това.
  17. Фил78

    Фил78 Подрастващ автор

    Не мога да не се похваля: бизони, 3 копринени дървета, ледена ела, и на острова шололадова лоза и дуриан:music:, доволна съм.
     
    bubolina8, milena7004, pepa551 и 2 други харесват това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз не знам дали ще стигна до реда, какво остава да мисля за цъкалката. Едва на 30 задача съм, Събрал съм рога само за 1 задача. Дори да изхабя малко супер тор за растението не знам дали си струва. От магазина остана да взема звездички и банани, всичко друго което ме интересува е взвто. Без цъкалките които няма къде да сложа и купона който няма да изпозлвам.
     
    Последна редакция: 7.5.17
    **kukundrela** харесва това.
  19. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Успях да взема реда, ако успея да забъркам още три супи ще завърша окончателно евента. оборите и дърветата все забравям да ги сложа, но сега ще го направя. утре ще видя какви дървета и обори ще ми се паднат, обикновено не съм много късметлийка, но знае ли човек, винаги има първи път.
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 49 игри най накрая уцелих диамантената Ингрид:):):):)
     
    amira, -dd76-, лудакрава1 и 2 други харесват това.