Дискусия: Викингска сага 3

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не, просто са били без ред. Ама щом хващат прах при теб, може на ПиТ веселите фенери да ги запратиш в моята нива :p.
     
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ето го реда от Зимата идва с 4-те цъкалки.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Зимата-идва.14333/
     
    .water. харесва това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Продължавам да не виждам ред. Само цъкалки.
    :(
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик


    Верно, незнам защо реших че след като има толкова цъкалки от ивент, те си вървят с някой ред. :)
    Хахаха! xD
     
    Gold_teror, .water. и mushnuk харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма ред ,само цъкалки имаше.
    Ровех по всички редове и аз xDxDxDxD
     
    Gold_teror, [[Fermerkaa]] и .water. харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Най после целнах и диамантената Ингрид ;)
     
    eva-mina харесва това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз за цъукалките няма да играя. На мен не ми трябват. Нямам редове за които са, нямам и къде да ги сложа. Храната, оборите и другите са ми по важни.
    За девойката - на мен ми показа че е сребърна? Как си я подобрявате??? Това каква ще ви бъде не зависи ли от това кога сте целнали в центъра на най - първата игра?
    Аз засега съм целнал от 3.4 и 5 път. От 1 и 2 не ми се отдава.
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не само в най-първата, от всички игри.
     
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Айде накичихме редчето останаха 10 звездички и парти билетчетата за вземане.Май ще си остана със златната девойка така и не успях от първия път все от втория.
     
    -niksan- и milkoga1 харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Наиграх се. 42 игри, стига ми толкова.
    От магазина взех всичките загадъчни, СХ, ЗБ, купона, парти-врътките и цъкалката Весели фенери. Артисаха ми 19 монети, БП да си ги прибират xD. Бучнах загадъчните, сабалям ще стане ясно какъв ми е този път късмета.
    Изхарчени 100 супертор и 100 мими тор за разсяването и още 23 мими тор за допълване на броя растения за последната игра, 1х 48 часов купон (спечелен с парти врътка) и сабалям вероятно ще профукам 1х 1 ч. (спечелен от някоя от кутийките с подаръци) за подреждане на ххл дърветата. Отгледах цял 1 бр. излишен златен корен.

    Успех на всички, които още играят!
     
    Последна редакция: 4.5.17
    -dd76-, bubolina8, ZORBA13 и още 1 човек харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Невестулки елени и копринено дърво за фермата на бахама 2 кашу ХХЛ дърво анона ХХЛ клаусенаХХЛ шоколадова лозаХХЛ и сандалово дърво.
     
    [[Fermerkaa]] и bubolina8 харесват това.
  13. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Йе-е-е, рано сутринта я ковнах диамантената девойка, сега трябва да се напъна и да го докарам до 40 игри!
     
    pepa551, .water. и mushnuk харесват това.
  14. arlina2

    arlina2 Прохождащ

    Нещо не мога да се оправя с куестовете - успях да направя само 17 супи, имам още 7000 от растението, но рога за пиене така и не ми се пада. Някъде бъркам, но незнам къде. Предните няколко куеста пак имах проблем с елемента, който трябва да се пада, просто не ми се пада. Качих си купуте на дървото, вече са 25 %, но няма никакъв ефект :(
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Невестулки, копринено дърво и захрено кленче ххл - това е читавото при мен. Бива.
    Мечтаех си за една акация, но няма, някой друг път ще да е.
     
    bubolina8 и eva-mina харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Ако е разрешена на ПиТ ще ти метна една за цвят да имаш;)
     
  17. vessi

    vessi Стажант

    Аз имам 12 супи, но играта не се стартира, колко трябва да събера, за да започне?
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, как искаш да се стартира играта? Кликни върху кръга с бройките супа и ще стартираш игра. Ако проблемът е на друго място, опитай се да обясниш по-подробно, моля!
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз едва 10 игри съм изиграл. Дано се справя. Взех храната и дръвцата.
     
  20. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И една да имаш трябва да започне нещо не правиш както трябва