Дискусия: Викингска сага 3

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!


    Тук можете да споделяте мнения, впечатления и стратегии, относно събитието!
    Използвайте я по предназначение!

    ЧЗВ

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    наградите от магазина само по веднъж лисе взимат или може многократно
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Сметката е лесна:
    За редичката и цъкалките - 35 игри, т.е. (уау) 16450 растения, 1750 изскачащи

    А какво ще спечелим освен това, зависи от резултата на игрите ни - за 35 игри минимум 525 монети и максимум 1750 монети, без бонусните, за какво ще ги харчим - наша си работа.
     
    tan65, -dd76-, nefertiti и още 1 човек харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Да разбирам ли,че независимо от подаденията имаме ли изиграни 35 игри печелим реда с цъкалките?
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз така го разбрах
     
    mi6elina84 харесва това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    само по веднъж се вземат наградите.

    според мен, да, поне това пише в играта. "Завърши 35 игри, за да получиш поредицата облачета..."
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Малееее, много изкачащи, много нещо:mad:, ако има СТ ще е добре.
    Всеки евент играя, ако е писано до край, надявам се да успея и с този.

    Месец май ще е наистина месец на труда, няма отдихxD.
     
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Мдааа. Като гледам през месец май само на 23-ти и на 31-ви няма евент - добре че поне не се застъпват. Добре че си взех почивка тази седмица. xD
    По темата - харесвам Ингрид и ще играя с удоволствие. Не съм убедена какво чак толкова искам от магазина, така че ще го карам лежерно и накрая ще преценя за какво имам пари.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Айдеее, пак диви животни, пак селектиране и пак значки.
    По темата - харесват ми тея куестове и ще играя, дано изиграя 35 игри
    Да попитам - игрите нали са с натрупване?
     
    Последна редакция: 30.4.17
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ФЕРМЕРИ!
    Време е да се размърдатеxD, да засеетеxD, че много работа ни чакаxDxDxD.
    Искам да попитам: секвоите ли да оставя или да засея дълго растение, от кое ще излязат повече изкачащи?
     
  11. pgpr

    pgpr Подрастващ автор

    Според календара събитието "Викингска сага 3" започва на 01.05., а според официалното съобщение - на 02.05. Коя от двете дати е вярна?
     
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Пепеляшка да ти кажа от последните две събития поне при мен повече ми даваше от растенията,но това не значи,че и за това събитие ще е така.Аз между дърветата пляснах шипка тя ми е с най-дълго време на зреене пък каквото стане.
     
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

    навсякъде е еднаква датата 02.05.,т.е.утре

    по мои наблюдения, а и доста хора писаха за това напоследък най много изкачат от обикновенни дървета, но аз ще сложа лимец защото ми трябва;)
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Според календара и според официалното "Викингска сага"започва на 2.05.На 1.05.свършва "Вълшебни спомени". Без име.png
    А за мен толкова години игра винаги от най-дългорастящото растение има най-много.:oops:
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Честит да е!


    Пепеляшке, според мен в случая дълго растение или обикновени дървета са по-удачни.
    Секвои на едно поле имаш 39-44, т.е. толкова изскачащи + от това, което е около тях. А от малки поленца при исканите (за редичката) около 2000 би трябвало повече да изскочи, така мисля.
    Но аз секвоите ги оставям, 2/3 поле са, нека и утре произведат тор. И довечера бучвам дива роза, това от дългите сея и трупам в момента. Виж, за бахамарамските се чудя още какво да бъде - дали ххл дърветата да оставя или някакви китки (безполезни ми) да бучна.
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря на всички, реших да засея най-дългото растение на малки полета, па каквото сабя покажеxD, много ми се иска да събера половината от разxDxDxD.
    Муши, пораснах с тези песни и много ги харесвам, благодаря за поздрава, върнах се години назад, когато 1 май беше наистина празник , честно да си кажа, липсват ми онези времена.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    :D:D:D
    (Ама мечтите били безплатни.)

    П.П. Но може би със гвардия Харита (стотина) не е невъзможно xD. За съжаление не бих могла да пробвам xD. Лично бих била предоволна, ако ми изскочи и 1/4 от необходимото количество.
     
    sabchooo харесва това.
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    П.П. Но може би със гвардия Харита (стотина) не е невъзможно xD. За съжаление не бих могла да пробвам xD. Лично бих била предоволна, ако ми изскочи и 1/4 от необходимото количество.[/QUOTE]

    То с такава гвардия, няма да има място за посев.xDxDxD
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, ще има. Пък и технологията е: береш поленце, слагаш Хари, релоадваш играта и т.н. Хич не е играчка, нали?
    xD
     
    Последна редакция: 1.5.17
  20. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Админите пак оплескаха нещата. Сигурна съм на 100 процента, че в инфото пишеше начална дата 01. 05. и изведнъж 02.05. Ако го бяхте написали правилно, демек, че куеста ще започне утре, нямаше да пуснете инфото още в петък, а днес!