Дискусия: Вечер на настолните игри

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 22.11.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Не съм сигурна, но мисля че няма да вземеш пиколото. Аз не сгреших пътя, но нямаше пиколо, защото не беше супер тор , а тор на мими. Втория път на същата позиция вече не е в червено, което значи, че няма да има нищо. Все пак виж как е при теб и ако позицията е в червено и е супер тор ща вземеш пиколо, поне според мен.
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    [​IMG]

    Pizza Parlor Board - Сегмент 2 Поле 17 - Скрит под супер расте ''Piccolo box''
     
    siniger12 харесва това.
  3. siniger12

    siniger12 Стажант

    Щом не си го взела първия път заради сгрешен път, ще го вземеш, когато стъпиш върху правилното кръгче.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не си била на правилното място. И не си прочела внимателно. Пак виж. И ще си вземе пиколото. То няма да изчезне. Само трябва да прецени стъпките и да е на правилната дъска. Не обърквай jovisna с твоето мнение без да си проверила, моля те.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Моля за проверка на последната ми игра сигмент1 мисля че не ми назначи монетите с звезда ID: 47932786 имах 14 броя монети след минаването и правилно отговаряне на 2 та въпроса монетите пак си бяха 14 П.С разбрах си грешката
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    значи е другарче? или познат? дай да напишем верния отговор :)
     
    siniger12 харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    познат е
     
    siniger12 и .TAINNA. харесват това.
  8. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    избрах си другарче и грешка, значи остава познат :)
     
    siniger12 и .TAINNA. харесват това.
  9. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    във Фермерама прилепът пърпорко е
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD и аз на принципа проба-грешка изстрелях патрона си. Единствения ми грешен отговор е този.

    Във Фармерама прилепът Пърпорко е.... Предмет с бонуси
    има го в предната страница
     
    -sheherezada67- и tanyamery харесват това.
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Не съм искала да я объркам, затова писах че не съм сигурна.Все пак благодаря за уточнението къде е пиколото.
     
    siniger12 и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    има ги в предната страница :)

    CTRL+F изважда търсачката в страницата. Изписваш част от дума и тя ти дава всички места, в които я има. Така лесно ще намериш каквото търсиш. Ненужно се повтарят отговори, които вече са дадени :)
     
    siniger12 харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Извинявам се, изтрих, за да не претрупвам форума, в който така или иначе пиша не много често.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    o_Oми той е даден що не четеш
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Прилепът пърпорко какво е
    селектирано животно
    любимец
    предмет с бонуси
    фен на батман
    знае ли някой отговора
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    предмет с бонуси

    -----
    на масата на котката сегмент2 под с тор има скрити парти билети
     
    Последно редактирано от модератора: 25.11.23
    Кобрелия, siniger12, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. В пост #16 на Тайна ги има всички допълнителни/скрити/ награди по дъски и сегменти. Само трябва да се отвори ФАЯ, за се сравни номерацията на полетата.
    Не е съвсем ясно от Гугъл превода какво точно има, но аз първо минах през всички дъски, за да взема тези награди без да се интересувам от полетата с въпроси. Тук "City Board - Сегмент 1 (вляво): Поле 12 - под полето звездичка са 3 гмуркания" има 3 ЛГ.
     
    Последна редакция: 25.11.23
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря ти, направих корекция :) Някъде бяха написали колко е дълга шията, а другаде колко е дълъг езика. Когато ми се падна въпроса, питаха за езика и нямаше отговор 150. Така разбрах кое е правилното. Благодаря за подсещането
     
    Bamze, siniger12 и nikgan63 харесват това.
  19. jovisna

    jovisna Стажант

    Много ти благодаря, за отговора!Успях да го взема :)
     
    Bamze, siniger12 и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Коя група свири на събитиети Рефренът на съдбата през 2021? - Тракторови глави

    Къде растат вълшебни яйчени растения? - Поле на събитието
     
    Последна редакция: 28.11.23
    nikgan63 и siniger12 харесват това.