Дискусия: Вечери на предача

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.11.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И пак фитка - 15,20 ч. е вече... БП пас ли се успа !
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен тръгна нормално в 15:02
    а какво е фитка?
     
    Последна редакция: 30.11.23
  3. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    ООО, аз вече го изиграх - от кога чакам почивка, за да си довърша някои започнати в читалището куестове. Поне реда да си заслужаваше да разбутвам всички полета...Спорна игра на всички ентусиасти!
     
    dedoto харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    До сега играта върви много добре с малки прекъсвания, за кратко време. Доволна съм. Надявам се до ден-два да събера всичко и да изиграя набързо играта.
     
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Нямам икона в новините за събитиего, също нямам и иконо за напредъка в събитието...
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    имаш, проверих те

    Събрах растенията от острова и пустото поле, смлях 5 кошници и започнах да предавам. Още малко имам да събера от Горската поляна, да се съберат изскачащи за 3 кошници и реда ще е взет. Утре може би ще пусна моментното за 780 изскачащи да изкупя магазина и почивка ;)
     
    Последна редакция: 30.11.23
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    монетите ще стигнат ли за ред и цъкалки?
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Достатъчно е от магазина да вземеш реда, а предметите ще ги спечелиш при предаването в задачите.
    Приятна вечер!
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Минах без моментно. Взех реда и насях дълго до сутринта. По мои сметки с дълги без СТ ще събера монетите за магазина за 2-3 дни. Обаче Крадец на одеяла ми се вижда добра и ще я купя да я имам. Оглеждам се и в сандъка с бонуси. Надявам се да успея да ги взема. Всичко друго е на по-заден план. Каквото мога, ще напазарувам. До края има много време. Ще има доста изскачащи :)
    Късмет и успех на всички :)
     
    ka-linka харесва това.
  10. То хубаво си харесала "Крадец на одеала", но струва 700 монети-зъбно колело, а след купуването на реда са ти останали 350 монети. ;) Не чи си заслужава, то Клопката е в пъти по-добра. :)
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
     
    mushnu4ka харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    купих и трите. И трите дедо попе, нека има ;)
    Взех сандъка. Ще има още одеала за другите неща покрай сандъка да го завия добре :)
     
    Bamze харесва това.
  13. Моля те, кажи как с 1460 монети-зъбно колело купуваш реда + 3-те предмета! o_O Аз мога да купя само реда + "Злополука с камината" + "Разплетен пуловер", но не и "Крадец на одеала". Или при теб се печелят повече монети-зъбно колело? :p Наградите, коите се пазаруват с одеала не ги коментирам.
     
    .TAINNA., лудакрава1, bambam13 и 3 други харесват това.
  14. bambam13

    bambam13 Прохождащ

    Я сподели как го постигна това? Защото не вярвам в Дядо Коледа отдавна.
     
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Следя xDxDxDxDxD
     
    bambam13, червената_шапчица и dedoto харесват това.
  16. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Хубаво редче, но изобщо не ми се занимава да копам. Разцъквам си панаира и чакам Дядо Коледа
     
    Bamze и ..koni.. харесват това.
  17. Добро утро!
    Който има проблем със събирането на уютно одеяло, може да се възползва от намалението и ББ днес. Според ФАЯ в немско одеяло ще се получава и от селектиране. Успех!
    Усмихната неделя!
     
    Последна редакция: 3.12.23
    nasko9898, Bamze, bambam13 и 3 други харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Извинявам се, не съм огледала добре. Крадеца не съм го взела. Сега се огледах, преди да ви прочета и извадих сметалото. Съжалявам, грешка човешка :)
    БП друг път да не подвежда така, а да дава достатъчно монети за цъкалките така, че да е възможно да бъдат спечелени. А аз да внимавам в картинките да не ми се смеят по-младите ;)
     
    Последна редакция: 3.12.23
    tanyamery, Bamze и ka-linka харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Вярно е, проверих. От всяко развъждане се пада одеяло. Много ти благодаря за споделената информация.
     
    nasko9898, Bamze, bambam13 и 4 други харесват това.
  20. -lait-

    -lait- Стажант

    Здравейте!
    Защо не ми дава да си закупя реда?
    ID: 3845372