Дискусия-"Весели приятели" - временно събитие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 22.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То това с бобрите май масово било...Ама явно ша трябат,щом се дават на кило вече.
     
  2. baiete

    baiete Болярин

    При мен оборите са само за статистиката . Пълен пълнеж >:(
     
    Мариана07 и desi232 харесват това.
  3. daniandd70

    daniandd70 Стажант

    при мен това се падна: патици жълти, 2 обора жаби,гълъб, щъркел, таралеж, къртици, мишки, мандра за козе мляко оранжева и най бленуваната костенурка
     
  4. габи

    габи Стажант

    къде да намеря 2броя кутии които се падат от небесната редичка
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  6. maurika

    maurika Активен автор

    и аз имам обор на киви но на мене ми трябват розмарин лаврови клонки и плодове киви защо продуктите за една и съща храна са други
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    храна за кивито е -
    8 х розмарин
    4 х лаврови клонки
    4 х киви плод
    Има храна на пазара, ако не можеш да си я произведеш, но като гледам цената на бройката мисля, че е по-изгодно вече да си купиш направо птица-киви
     
  8. maurika

    maurika Активен автор

    Благодаря , понеже прочерох поста на dimitrinkani от предишна страница ,че за храта и трябвали броколи и лук затова попитах
     
  9. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    На мен от оборите ми се паданаха: Обор за мишки, Производство на ангора: Жълто, Оранжеви патици и Бобри "Класик++". :sleepy: